„Opět jsme hráli venku a opět jsme podali špatný výkon. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě. Před zápasem jsme se bavili o tom, že musíme hrát venku jako na začátku sezony. To jsme dokázali hrát s každým do konce utkání, i když jsme pak třeba prohráli. Tohle nebyl důstojný výkon. V prvním poločase to byla blamáž,“ zlobil se po jasné porážce kolínský trenér Petr Martínek.

V první třetině hosté třikrát inkasovali, Sejpal opustil bránu po sedmnácti minutách hry, mezi tři tyče šel Ondřej Martínek. „Ve druhé třetině jsme zvedli bojovnost a nasazení, v tom jsme se domácím vyrovnali. Jinak ale Třebíč naprosto po právu zvítězila,“ přidal kolínský kouč.

Kozlové neprolomili prokletí venkovních stadionů. „Je to v hlavách hráčů, aby se chtěli o výsledek porvat. Už jsem říkal, že si hráči musí uvědomit, že za chvíli je konec sezony a další bude o něčem jiném. Budeme tady chtít mít hráče, kteří budou hrát a bojovat i v situaci, kdy se nedaří. Tohle se musí u hráčů změnit. Tohle utkání jsme odchodili, takový vstup do utkání si nemůžeme dovolit. Kluci musí jinak hrabat,“ připomněl hráčům jejich šéf.

Napravit si reputaci mohou Kozlové ve čtvrtek, hostí Havířov. „Jsem přesvědčený, že to bude o něčem jiném, že předvedeme parádní výkon. Teď jsem ale hodně zklamaný,“ dodal trenér.