Kolín – Sokolov 0:2

„Předvedli jsme dobrý výkon. Hráli jsme proti profesionálnímu týmu, proti hráčům, kteří nechodí do práce. Naši kluci předvedli obětavý a statečný výkon. Měli jsme jedno velké mínus, že jsme neproměnili šance, ale za snahu a úsilí hráčům děkujeme. Bohužel body to nepřineslo, ale kluci si minimálně bod zasloužili,“ uvedl trenér Petr Martínek.

Jeho svěřenci vstoupili do utkání aktivně, ale ne a ne se střelecky prosadit. A po patnácti minutách to pak byl Sokolov, kdo skóroval. Vracovský se uvolnil mezi kruhy a poslal puk nad beton kolínského gólmana.

Kozly to trochu ochromilo, ale neskládali zbraně. Bojovali a drželi se dlouho na dostřel. Jenže sokolovský Fečo byl neoblomný, za svá záda puk nepustil.
Naopak Sokolov ještě jednou brankou potvrdil své vedení. Na začátku poslední třetiny Sokolovští přidali i s přispěním štěstí a odrazu od domácího hráče druhou branku. Z Kolína odvezli výhru 2:0.

Za týden budou hrát kolínští hokejisté znovu doma. V sobotu 10. listopadu hostí od 17.07 hodin Jablonec.

Branky: 15. Vracovský (Šik, Stříbrný), 42. Kuběna (Šik). Rozhodčí: Vokřál – Tasch, Schopf. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:1, 0:0, 0:1. Diváci: 728.
Kolín: Sejpal – Březina, Pýcha, Hanzl, Mlčoch, Havelka, Barták – Semirád, Šafránek, Malý – Zumr, Martínek, Kozák – Netušil, Kadlec, Němec – Pilný.