Kozlové nezačali dobře. Hned ve druhé minutě trefili domácí tyčku, což nevěstilo nic dobrého. V šesté to už byl gól. Přesilovku sehráli hráči z Vysočiny zkušeně. Přemístili se ze strany na stranu a otevřeli si prostot na druhé straně na dorážku.

Pak hosté trestuhodně namazali, domácí tak mohli skórovat do prázdné. To je trochu uchlácholilo. V závěru pustili Kozly do hry. Ti také snížili, když Skokanovu střelu od modré tečoval Pipek. Když by třetina trvala o chvíli déle, mohli pomýšlet na vyrovnání. Ale netrvala a přestávka hrála pro domácí.

Ti ve druhé třetině naprosto utkání ovládli. Přidali další tři góly a suverénně brali tři body.

„Rozhodla druhá třetina, protože jsme prohrávali osobní souboje. Začali jsme chybovat tím, že jsme neměli pohyb. Bylo to od nás pomalé, dělali jsme bogny od soupeře a to rozhodlo," řekl po utkání trenér Kolína Jiří Seidl.

Branky: 6. Třetina (Přidal, Endál), 9. Voříšek (Michálek), 29. Kozlík (Endál), 34. Kulhánek (Třetina, Endál), 35. Endál – 19. Pipek (Skokan). Rozhodčí: Honza – Klouda, Kleprlík. Vyloučení: 1:3. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 562. Třetiny: 2:1, 3:0, 0:0.
Kolín: Růžička – Hanzl, Březina, Voženílek, Horyna, Barták, Skokan – Malý, Semirád, Panna – Pipek, Zumr, Kadlec st. – Netušil, Krajňák, Černý – Kozák, Jelínek.