„Věděli jsme, že celou sezonu útočíme a že soupeř nám to zavře, a to taky bylo," popisoval trenér Kolína, v jakém stylu se nejprve zápas nesel. ,,Do toho jsme dostali dva laciné góly, a to předznamenalo průběh první a druhé třetiny," dodal.

Kozlové inkasovali třikrát v oslabení, jednou ve hře čtyři na čtyři a prohrávali 1:4.

„Před poslední třetinou jsme byli v klidu. Řekli jsme si, že už to nemůžeme víc zkazit, než jsme to zkazili a že musíme být v klidu a musíme se připravit na další zápas v Moravských Budějovicích. Samozřejmě jsme si i řekli, že můžeme dá dva rychlé góly a zápas otočit. To hlavní ale bylo jít do toho v klidu, protože víc ztratit už jsme nemohli," vyprávěl Rác, že do poslední třetiny nešli v nervech.

A to neslo v ovoce. V padesáté minutě sice ještě prohrávali 1:4, ale pak přišla kanonáda. Padesátá minuta, gól. padesátá čtvrtá, padesátá šestá, šedesátá, šedesátá a výhra 6:4. Fantazie.

„V závěru jsme měli velkou vehemenci, dohrávali jsme na dvě lajny a byli jsme odměněni. Parádně jsme zápas otočili," byl rád kolínský lodivod.

Odveta je na programu hned v pondělí. Od 18 hodin hrají Kozlové v Moravských Budějovicích. ,,Musíme se z toho zápasu poučit a v Moravských Budějovicích nesmíme dělat tolik chyb vzadu," přeje si Rác.