Most – Kolín 6:0

Když se šlo do kabin po prvním dějství za stavu 1:0 pro Most, všichni Kolínští byli defakto spokojeni. S Mostem hráli poměrně vyrovnanou partii a nebýt brejku Písaříka, který zkušeně skóroval pod víko, drželi Kozlové i vyrovnaný stav. Právě díky již zmíněné brance Písaříka však domácí šli do vedení, uklidnili se a od druhého dějství si mohli hrát to svoje.

Ve druhé třetině Kozly skoro vygumovali. Radovali se po smršti střel dvakrát z dorážky a hosty k ničemu nepustili. Na útočné modré pro Kozly končila hra. V největší šanci se ocitl až na konci druhé dvacetiminutovky Šafránek, jeho střela ale skončila na masce jistého gólmana Horáka.

V poslední třetině Kozlové nezachytili hned úvod, tři rychlé branky domácích znamenaly konečnou podobu výsledku 6:0.

Kozlové se ještě v závěru pokoušeli o vstřelení čestného úspěchu, ale v brejku Kadlec trefil jen beton Horáka. Po něm pak Šafránek v přesilovce přes gólmana neprotečoval Jankovského nabídku z kruhu.

Most po třech jednoznačných výhrách vede barážovou tabulku a vypadá to, že se v soutěži udrží.

Branky a nahrávky: 17. Písařík (Gerhát, Charousek), 26. Čížek (Nedrda, Tauš), 30. Zavřel (Bojer), 41. Gerhát (Charousek), 47. Smolka (Gerhát, Charousek), 48. Slavíček (Nedrda, Tauš). Rozhodčí: Smitka, Škrobák – Beneš, Krátký. Vyloučení: 7:4. Využití: 2:0. Oslabení: 1:0. Diváci: 451. Třetiny: 1:0, 2:0, 3:0.
Kolín: Sejpal – Pýcha, Skokan, Kadlec, Pácal, Hanzl, Chaloupka, Barták – Šifta, Mejzr, Malý – Valášek, Šafránek, Morkes – Jankovský, Zumr, Ježek – Marvánek, Semirád, T. Kočí.