KOBRA PRAHA – KOLÍN  3:1

Běžela teprve čtvrtá minuta, když se jak parní lokomotiva Pražané přehnali přes celé hřiště a skórovali. V úvodu druhé třetiny to nebylo o moc jiné. Po sérii kolínských pokusů přistál druhý puk v kolínské kase. I Kozlové se v utkání nakonec radovali. V polovině utkání Ježek vybruslil zpoza brány, poslal puk na Morkese, který měl před sebou jen otevřenou bránu – 2:1.

Po pěkné akci Kozlů pak ale přišel faul a hned další a hra Kolína ve třech byla v utkání rozhodující. Tedy Skokan se stihl z trestné lavice vrátit, jenže byl na ledě sotva pár vteřin a tlak domácích, který si ve hře pět na tři vytvořili, nesl ovoce – 3:1.

Kolínští měli v utkání k dispozici pět přesilovek. Ani jedna jim ale nevyšla. A vlastně ze hry se Kozlové nijak extra prosadit nedokázali. Co ale předvedli vícekrát, to bylo přečíslení dva na jednoho. Nejdřív to byl Mejzr s Malým, pak Valášek se Zumrem, pak Šafránek se Zumrem, ale žádný z pokusů nevyšel.

Branky: 4. Novák (Hampl), 28. P. Malý (Strnad), 32. Pulpán (R. Verbík, Vrba) – 30. Morkes (Ježek, Kadlec). Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:0, 2:1, 0:0. Kolín: Sejpal – Pácal, Muláček, Pýcha, Skokan, Hanzl, Klíma, Barták, Fiala – Ježek, Kadlec st., Morkes – Šifta, Mejzr, Malý – Valášek, Šafránek, Zumr – Kadlec ml., Semirád, Sladký – Hlavatý.

Tereza Hölzlová