Pomalu bez mrknutí oka prošli všemi třemi sériemi. A dostali až na tu magickou metu, do baráže o 1. ligu, čímž přepsali historii. A i v baráži Kozlové září dál. Dokážou porážet soupeře a předvádí další pěkný hokej a svým fanouškům přinášejí další fantastické momenty. Pondělním utkáním s Mostem pohádková sezona 2013/2014 končí. Zápas začíná v 18.07 hodin.

Trocha matematiky

Kozlové před svým posledním utkáním stojí s devíti body na čtvrtém místě. Perfektní výsledek. Kozlové dvakrát porazili prvoligový Beroun, famózní výhru přivezli z horkého ledu Prostějova. Když by administrativně nepřišli o dva body z prvního vítězství proti Prostějovu, mohli se první trojce ještě o fous přiblížit.

Nicméně v horní polovině tabulky je to ještě více nadupané a bude to ještě zajímavé. Prostějov vede tabulku o bod a ještě bude hrát doma s Berounem a v Mostě. Most dnes zápolí s Kozly, pak bude hostit již zmíněné Jestřáby. Sokolov má jedno kolo volné, v tom druhé ho čeká mač s Berounem. Tabulka je tedy ještě otevřená a i Sokolov má šanci se do první ligy probojovat.

Výzva klubu

Fanoušci, diváci, přijďte bezprostředně po skončení utkání oslavit konec letošní sezony spolu s týmem Kozlů a pojďte vytvořit rekordní fotografii. Pojďte obklopit kolínský A-tým a stvořit fotografii, kde budete my a vy, jeden tým! Nejenže asi padne rekord, protože fotka z ledové plochy se stovkami lidí ještě na kolínském zimáku nevznikla, ale taky to bude pro všechny ta nejbáječnější vzpomínka na letošní veleúspěšnou sezonu a bude to snímek, který nás vždy může táhnout dopředu, i ve slabších chvilkách. Zkrátka za každé okolnosti nám všem dá chuť do hokeje.

Takže fanoušci, pojďte na hokej, pojďte na led slavit!

Tabulka - baráž o 1. ligu, po 8. kole

1. Prostějov 6 4 - 0 - 1 – 1 13
2. Most 6 4 - 0 - 0 - 2 12
3. Sokolov 7 3 - 1 - 1 - 2 12
4. Kolín 7 3 - 0 - 0 - 4 9
5. Beroun 6 0 - 1 - 0 - 5 2