V dohrávce 14. kola se utkal Mochov s vedoucími Hokejkami. Mochovští v zápase rozhodně nepředvedli to, na co mají a Hokejky tak nakonec pohodlně zvítězily.

V předehrávce 22. kola se Pečky trápily se Sány až do padesáté minuty. Pečečtí hokejisté rozhodli o svém vítězství až v posledních deseti minutách, kdy vstřelili pět branek.
Zápas 20. kola Sány – Hornets se hrát nebude, neboť sánští hokejisté už k tomuto zápasu nechtějí nastoupit.

Další kontumační vítězství si Horneti připsali ve 21. kole proti Brkounům. Brkouni totiž hodinu a půl před zápasem oznámili, že se nesejdou. Pátečtí rozhodli o svém vítězství proti Sánům hned v první třetině, ve které nastříleli sedm branek.

Hráči Hornets Nymburk se tak díky dvěma kontumačním výhrám posunuli na druhé místo tabulky. O vítězi soutěže se rozhodne v sobotu od 18.30 hodin, kdy proti sobě nastoupí Hokejky a Tsunami. Tsunami ještě mají šanci na celkové vítězství, musí ale vyhrát minimálně o šest branek.

Výsledky: Mochov – Hokejky Nymburk 3:8 (1:3, 0:2, 2:3), Sány – Pečky 4:8 (1:1, 1:2, 2:5), Sány – Hornets 0:5 kontumačně, Hornets – Brkouni 5:0 kontumačně, Pátek – Sány 11:5 (7:2, 2:2, 2:1).

1. Hokejky Nbk⋌ 19 17 0  2 218:80  51
2. Hornets Nbk⋌ 20 15 2  3 167:84  47
3. Tsunami Nbk⋌ 18 15 0  3 193:86  45
4. Pátek⋌ 19 14 0  5 150:83  42
5. Mochov⋌ 19 10 1  8 127:75  31
6. Pečky⋌ 19  7 1 11 123:128 22
7. Český Brod⋌ 19  7 0 12  96:138 21
8. Buldoci Pdy⋌ 19  6 1 12 110:153 19