V zápase mezi Brkouny a Sány otevřeli skóre zápasu Brkouni, ovšem pak vstřelili sánští hokejisté čtyři branky za sebou. Brkouni se ještě dotáhli na dostřel jediné branky, v poslední minutě ovšem definitivně potvrdil vítězství Sán Douša.

V souboji o třetí příčku se Hokejky proti Pečkám ujaly po úvodní části vedení. Ve druhém dějství branka nepadla, i když šancí na vyrovnání měli Pečečtí spousty. Vyrovnat se jim povedlo až na začátku třetí třetiny, pak se ještě ubránili ve třech dlouhé přesilovce soupeře, ovšem krátce poté jejich obrana zkolabovala a výsledkem bylo pět inkasovaných branek v jejich síti.

Pátečtí hokejisté nechali dopředu svůj zápas proti Kocourům zkontumovat ve prospěch soupeře.

Výsledky: Hornets Nymburk – Tsunami Nymburk 2:9 (1:5, 1:4), Sány – Brkouni 5:3 (2:1, 2:1, 1:1), Pečky – Hokejky Nymburk 2:7 (1:2, 0:0, 1:5), Pátek – Kocouři 0:5 kontumačně.
Příští zápasy: Sány – Běchovice (so 16:15), Brkouni – Lyšáci Lysá (so 18:30).

1. Kocouři⋌14 13 0  1 116:37  39
2. Tsunami Nbk⋌13 10 1  2 134:65  31
3. Hokejky Nbk⋌14  7 2  5  87:64  23
4. Pečky⋌12  7 0  5  81:61  21
5. Hornets Nbk⋌13  6 0  7  73:93  18
6. Pátek⋌14  5 0  9  78:77  15

7. Sány⋌13  5 2  6  68:97  17