Zajímavý vývoj mělo utkání mezi Brkouny a Pátkem. Brkouni nejdříve vedli 4:1, pak však šestkrát za sebou inkasovali a v polovině zápasu byl stav 4:7. Na začátku třetí třetiny se Brkouni dostali dvakrát na dostřel jediného gólu, když byl stav 8:9 a 9:10, srovnat skóre se jim ale nepodařilo.

Naopak hokejisté Pátku povedeným závěrem, ve kterém vstřelili čtyři góly, rozhodli o svém vítězství.

Běchovičtí nezačali proti Sánům dobře a v polovině zápasu prohrávali již 1:7. Čtyřmi góly mezi 31. a 40. minutou se ale vrátili do zápasu a vykřesali jiskru naděje na dobrý výsledek.

Do závěrečného dějství ale vstoupili Běchovičtí opět špatně a bylo po nadějích.

Hokejisté Tsunami sice do 12. minuty drželi vedení, ale od té doby, co Hokejky vyrovnaly na dva dva, už tahali za kratší konec provazu a nakonec svému soupeři podlehli.

Výsledky: Brkouni – Pátek 9:14 (4:3, 2:5, 3:6), Běchovice – Sány 7:14 (0:3, 5:4, 2:7), Tsunami Nymburk – Hokejky Nymburk 7:14 (2:4, 3:4, 2:6),
Los dalšího kola: Hornets Nymburk – Pátek (ne 15:30), Brkouni – Běchovice (ne 20:00).

1. Hokejky Nbk⋌ 12 11 1  0 140:52  34
 2. Křečhoř⋌ 11 10 1  0 118:22  31
 3. Brkouni⋌ 13  7 1  5  93:100 22
 4. Pátek ⋌ 11  5 1  5  68:74  16
 5. Sány⋌ 11  5 0  6  77:91  15
 6. Hornets Nbk⋌ 11  4 0  7  58:85  12
 7. Tsunami Nbk⋌  9  3 0  6  64:68   9
 8. Lyšáci Lysá⋌  8  1 0  7  43:81   3