V létě byl k vidění Real Top Praha na fotbalovém stadionu Sparty Kolín v Borkách. Přítomní se bavili fotbalovými kousky herce Štáfka, nebo bývalých ligových fotbalistů a reprezentantů. Nyní něco podobného kolínští sportovní fanoušci mohou vidět znovu. Jen to bude s hokejkou a na bruslích. Tým osobností složený z celebrit bude určitě zase bavit a diváci se mají na co těšit.

Kolínský klub tak pokračuje v oslavách 90. výročí svého založení. Takže si pro fanoušky přichystal další speciální akci. Navíc bude vše pro dobrou věc, výtěžek z akce pomůže čtyřletému Davídkovi Padelkovi z Kolína v boji s autismem a dalšími zdravotními komplikacemi.

„Nesmírné díky patří i organizátorům, hráčům, sponzorům, všem účastníkům a návštěvníkům exhibičního utkání Dobrého hokeje: COOL IN tým vs. Real Top Praha, který se uskuteční v Kolíně na zimním stadionu 11. března a který bude věnován na pomoc našemu Davídkovi. Díky financím z toho utkání můžeme Davídkovi zaplatit dvoutýdenní terapeutický pobyt právě ve Volnu. Během tohoto pobytu podstoupí intenzivní speciální terapie pro rozvoj psychických i fyzických funkcích a socializace,“ děkuje Davídkova rodina na oficiálních webových stránkách kolínského hokejového klubu.

V barvách Kolína se na ledě představí ikony z minulosti. Chybět nebude třeba současný trenér Kozlů Petr Martínek, současný předseda klubu Luboš From nebo bývalý borci Malý, Kampe, Honz, Krejčík a další.

Vstupenky jsou v prodeji on-line skrze klubovou aplikaci, vstupné na utkání činí jednotných sto korun, děti do dvanácti let mají vstup zdarma.

Potvrzená jména pro COOL IN tým: Lukáš Wagenknecht (G), Jiří Honz, Jiří Balík, Jiří Kampe, Josef Malý, Luboš From, David Dvořák, Tomáš Paroubek, Lukáš Krejčík, Josef Nutil, Jan Veselý, Kateřina Ivičičová, Martin Taftl, Petr Martínek, Jan Širc.

Potvrzená jména pro Real Top Praha: Jiří Novotný, Patrik Berger, Jakub Kohák, Karel Poborský, David Lafata, Jan Rajnoch, Vlastimil Vidlička, Martin Latka, Milan Baroš, Jan Koller, Vladimír Šmicer, Přemek Forejt, Pavel Kuka.