„Trošku nám ta přestávka zasáhla do plánů. Nicméně jsme dali hráčům v sobotu a neděli volno a oni se hned v pondělí vrátili do tréninku s nasazením a chutí a trénovali jsme dobře," pochvaloval si kolínský trenér Václav Rác.

„Věřím, že se nám podaří navázat na výkony z posledních kol a předvedeme znovu dobrý výkon," doplnil ještě.

Kozlové z šesti posledních utkání pět vyhráli a v tom šestém stejně urvali bod za prohru až v prodloužení. Bilanci mají tedy skvostnou. A navázat na ni budou chtít i v dalším mači.

Kolín se v rámci 12. kola druhé národní ligy utká s dalším novým soupeřem letošní sezony. Doma hostí Řisuty. Aktuálně dvanáctý celek tabulky. „Mají tam spoustu kluků z Kladna, ať už zkušenějších nebo mladých. Nicméně někteří z nich mají zkušenosti z juniorské extraligy. Čekáme od nich dobrý hokej, a jak už jsem říkal, doufáme, že předvedeme dobrý výkon i my proti tomuto soupeři," přemítal před sobotním utkáním nahlas kolínský lodivod.

Kozlové se představí ve svém stálém složení. Stále nenaskočí zraněný matador Jiří Kadlec. „Do útoku se vrátí po nemocích mladý Tadeáš Kočí. Chybět bude oproti posledním utkání junior Marvánek, který je v trestu. Začneme na čtyři pětky bez Tadeáše a věříme, že se utkání bude vyvíjet tak, abychom ho do utkání taky mohli pustit," prozradil k sestavě ještě Rác.

Utkání začíná v sobotu na kolínském ledě v 17.07 hodin.