Nováčkové zařídili první vítězství Kozlů

Kolín – Z prvního přípravného utkání hlásí hokejisté Kolína výhru 3:1. Všechny tři branky nastříleli mladí novicové v kolínském dresu. Černou kaňkou bylo zranění taktéž nováčka Martina Krajňáka.

17.8.2016

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Martin Sidorják

Kolín – Jablonec 3:1

Všechny tři góly dali kolínští novicové. Dva Denis Kusý, jeden Ondřej Panna.

Kusý nejdřív v první třetině otevřel skóre utkání. Po rychlém přechodu přes modrou přišla nahrávka a Kusého přesná střela pod víko. Pak Panna jabloneckého gólmana překonal po pasu Morkese svižnou střelou. Gólový účet v poslední třetině uzavřel Kusý, který prokličkoval až k druhé trefě do růžku.

Protože hosté využili jednu přesilovku, kdy puk do branky docvrkali jak kuličku, utkání skončilo 3:1 pro Kozly.

V zápase se představila kromě domácích a již déle v Kolíně trénujících hráčů také šestice hráčů z Pardubic.

Smolně dopadl první start pro Martina Krajňáka, který po souboji u mantinelu v první třetině musel být odvezen do nemocnice na šití tržné rány na čele.

,,Výsledek ne že by mě nezajímal, jsem rád, že jsme vyhráli, ale ten výkon, který jsme podali, se mi nelíbil. Hráli jsme sice poprvé, ale chyběl nám větší důraz do brány a hlad po gólech. To tam nebylo," hodnotil utkání kolínský trenér Jiří Seidl, který už se těší na čtvrteční utkání.

Ve čtvrtek se do utkání už zapojí i obránce Jan Hanzl a útočník Jiří Kadlec starší. Oba měli v úterý volno. ,,Jsou to dva hodně zkušení hráči a hodně dobře je znám. Spíš jsem potřeboval zkusit ty hráče, co tolik neznám, takže proto dostali volno," vysvětlil Seidl.

Další přátelský zápas hrají Kozlové ve čtvrtek 18. srpna od 18 hodin proti Žďáru nad Sázavou. Duel se hraje opět v Kutné Hoře.

Branky: 13. Kusý (Pipek), 16. Panna (Morkes), 58. Kusý (Skokan) – 54. Brokeš. Rozhodčí: R. Špringl ml. – R. Špringl st., P. Špringl. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 150. Třetiny: 2:0, 0:0, 1:1.
Kolín: Sejpal (od 31. Koutský) – Horyna, Březina, Voženílek, Skokan, Barták, Zajíc, Pýcha, Havelka – Malý, Krajňák, Semirád – Morkes, Zumr, Panna – Pipek, Kusý, Kadlec ml., Jelínek, Marvánek, Bašus.

Autor: Tereza Hölzlová

17.8.2016 VSTUP DO DISKUSE

Poslední setkání přátel Kmocha přineslo i konec kapely Sendražanka, loučení provázely slzy.
84

Poslední setkání přátel Kmocha přineslo i konec kapely Sendražanka

Videosouhrn Deníku – 16.–17. prosince 2017

Formanova zdravice po 50 letech a heroinoví Makedonci: nejlepší videa víkendu

Chcete v hospodě kouřit? Zapište se jako člen klubu

Kolínsko – Také hospodští a restauratéři na Kolínsku přišli na jednoduchý trik, jak svým hostům umožnit v provozovnách kouřit. Prostě nejdete do hospody, ale do klubu, jehož jste členem. Stačí se zapsat. „Teď nemůžu jít do hospody, aniž bych se zapsal,“ řekl se smíchem Tomáš Nouzák. „Ale vůbec mi to nevadí,“ dodal vzápětí.

Technické vychytávky nepomohou, když to špatně funguje mezi sedadlem a volantem

Střední Čechy – Ladovská zima. Touhle písní o kalamitních následcích mírného sněžení v hlavním městě pobavil Jaromír Nohavica republiku na úkor obyvatel metropole. V neděli vpodvečer se něco podobného přihodilo za Prahou: v části středních Čech. Navzdory tomu, že silničářské pluhy vidět bylo, sněžení tentokrát vyhrávalo nad motoristy: minimum centimetrů bílé nadílky – ale spousta problémů.

Vánoční běh přilákal mnoho běžců

Český Brod /FOTOGALERIE/ - V neděli dopoledne se v Českém Brodě běžel již 25. ročník silničního běhu pod názvem Českobrodská vánoční desítka.