Na špici zůstala až do konce, i když se jejímu mančaftu v dalším průběhu příliš nedařilo. Ke zmíněným sedmi gólům a dvěma asistencím přidala ještě další dva body za gól a nahrávku.

Ačkoliv dvaadvacetiletá kolínská hokejistka, která už dvě sezony brázdí vody v Americe, společně s jejím týmem určitě chtěla navázat na rok 2010 a domácí šampionát, kde Češky slavily zlato, nepodařilo se to. Inlinistky tak letos zůstaly ve stínu svých čistě hokejových kolegyň, které letos v dubnu na mistrovství světa v ledním hokeji žen získaly nejen zlaté medaile, ale i postup do nejvyšší ženské divize mistrovství světa.

Klíčový moment českých inlinistek v jejich snažení na francouzském šampionátu byl v základní skupině, kde se o první místo tabulky rvaly právě s domácími Francouzkami. Na ty nakonec nestačily a druhé místo ve skupině pro ně znamenalo jednoho z nejtěžších soupeřů pro čtvrtfinále. Američanky, které nakonec celý šampionát vyhrály, byly nad síly českých hráček, a tak se Češky do přímých bojů o medaile nedostaly.

V souboji o páté až šesté místo nakonec urvaly šťastnou sedmičku.