VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý hokej, víkend 13. a 14. března

Střední Čechy - Hokejové mládežnické soutěže vrcholí. Zatímco extraligoví junioři a starší dorostenci už bojují o co nejlepší umístění v play off, Extraliga mladšího dorostu, ale i všechny skupiny Žákovské ligy, měly na programu už předposlední kolo. A i v něm sbírala středočeská družstva další body, která jim mnohdy zajišťovala i lepší umístění v tabulce.

17.3.2010
SDÍLEJ:

IlustračníFoto:

EXTRALIGA STARŠÍHO DOROSTU

Play off – osmifinále
Jihlava – BK Mladá Boleslav 4:2, BK Mladá Boleslav – Jihlava 3:4 – stav série 0:2 postupuje Jihlava.
HC Kladno – České Budějovice 2:5, České Budějovice – HC Kladno 4:3 – stav série 2:0 postupují České Budějovice.

EXTRALIGA MLADŠÍHO DOROSTU

Skupina Západ
35. kolo:
PZ Kladno – Písek 1:5, Litvínov – HC Kladno 5:8, Ústí n. L. – Letci Letňany 2:4, Slavia Praha – Chomutov 8:7, Plzeň – Karlovy Vary 5:1.

1. Plzeň 35 29 2 0  4  225:85   91
2. Litvínov 35 21 2 0 12  151:143  67
3. HC Kladno 35 17 4 4 10  137:111  63
4. Písek 35 17 3 4 11  139:118  61
5. Karlovy Vary 35 14 1 7 13  103:109  51
6. Ústí n. L. 35 12 5 4 14  106:116  50
7. Chomutov 35 11 3 4 17  138:163  43
8. Slavia Praha 35 10 5 0 20  120:134  40
9. Letňany 35 11 1 3 20   85:133  38
10. PZ Kladno 35  4 3 3 25   90:182  21

Skupina Střed
35. kolo:
BK Mladá Boleslav – Liberec 4:2, Třebíč – Kometa Brno 0:2, HC Mountfield – Dukla Jihlava 4:7, Sparta Praha – Havlíčkův Brod 6:1, Hradec Králové – Pardubice 5:2.

1. Sparta Praha 35 27 4 1  3  165:66   90
2. HC Mountfield 34 21 4 0  9  169:98   71
3. Jihlava 35 16 7 2 10  158:142  64
4. Brno 35 20 0 3 12  117:93   63
5. Liberec 35 18 1 3 13  113:122  59
6. Hr. Králové 35 16 1 3 15  115:99   53
7. Ml. Boleslav 34 14 1 3 16  112:116  47
8. Pardubice 35 11 2 1 21  125:144  38
9. Havl. Brod 35  8 1 3 23  100:137  29
10. Třebíč 35  1 1 3 30   56:213   8

ŽÁKOVSKÁ LIGA

Skupina A

8. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
HC Kladno – Ústí n. L. 4:4, Chomutov – Litvínov 3:9, Karlovy Vary – Kadaň 4:4.
31. kolo: HC Kladno – Chomutov 3:0, Ústí n. L. – Karlovy Vary 5:6, Kadaň – Litvínov 5:6.

1. Ústí n. L. 19 13 2  4  116:62  28
2. Karlovy Vary 19 11 3  5   95:79  25
3. Litvínov 19 12 0  7  128:93  24
4. Kadaň 19 10 2  7  101:94  22
5. HC Kladno 19  4 3 12   63:88  11
6. Chomutov 19  1 2 16   46:133  4

Finále o 7. až 12. místo
31. kolo:
Děčín – Most 0:5, Klášterec n. O. – Litoměřice 5:5.

7. Klášterec n. O. 19 15 2  2  137:64   32
8. Teplice 19 11 3  5   92:62   25
9. Most 19 11 0  8   90:72   22
10. Litoměřice 18  4 4 10   49:90   12
11. Sokolov 18  3 5 10   65:101  11
12. Děčín 19  3 4 12   63:107  10

7. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
HC Kladno – Ústí n. L. 1:6, Chomutov – Litvínov 8:3, Karlovy Vary – Kadaň 8:1.
31. kolo: HC Kladno – Chomutov 3:4, Ústí n. L: – Karlovy Vary 2:3, Kadaň – Litvínov 2:13.

1. Karlovy Vary 19 16 2  1  103:49  34
2. Ústí n. L. 19 10 4  5   95:64  24
3. Chomutov 19  9 4  6   87:72  22
4. Litvínov 19 10 1  8  119:95  21
5. HC Kladno 18  1 5 12   54:79   7
6. Kadaň 18  1 2 15   45:144  4

Finále o 7. až 12. místo
31. kolo:
Děčín – Most 4:9, Teplice – Klášterec n. O. 3:3.

7. Most 19 15 1  3  139:79   31
8. Litoměřice 18 12 2  4  147:69   26
9. Děčín 19  9 1  9   92:80   19
10. Klášterec n. O. 19  9 1  9  110:114  19
11. Sokolov 18  6 1 11  85:142  13
12. Teplice 19  1 2 16   49:138   4

6. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
Ústí n. L. – HC Kladno 2:9, Litvínov – Chomutov 9:3, Kadaň – Karlovy Vary 5:3.
31. kolo: Chomutov – HC Kladno 2:8, Karlovy Vary – Ústí n. L. 7:4, Litvínov – Kadaň 6:5.

1. Kadaň 18 15 0  3  117:53  28
2. Litvínov 19 13 1  5  142:70  27
3. HC Kladno 19 12 0  7  125:70  24
4. Karlovy Vary 19 10 2  7  149:88  22
5. Ústí n. L. 19  2 3 14   47:128  7
6. Chomutov 18  0 2 16   38:209  2

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
Litoměřice – Teplice 2:1, Klášterec n. O. – Most 0:12, Děčín – Sokolov 4:1.
31. kolo: Teplice – Sokolov 2:3, Most – Děčín 9:1.

7. Most 18 15 1  2  160:39   31
8. Děčín 19 14 3  2  115:40   31
9. Sokolov 18  7 4  7   73:74   18
10. Litoměřice 18  7 3  8   81:95   17
11. Klášterec n. O. 18  5 0 13   28:104  10
12. Teplice 19  1 1 17   37:142   3

5. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
Ústí n. L. – HC Kladno 1:5, Litvínov – Chomutov 4:1, Kadaň – Karlovy Vary 4:6.
31. kolo: Chomutov – HC Kladno 8:6, Karlovy Vary – Ústí n. L. 8:1, Litvínov – Kadaň 10:1.

1. Litvínov 19 19 0  0  173:24  38
2. Karlovy Vary 19 10 2  7  104:99  22
3. Chomutov 18 10 1  7  104:97  21
4. HC Kladno 19  9 0 10   79:86  18
5. Ústí n. L. 19  3 1 15   48:126  7
6. Kadaň 18  3 0 15   47:123  6

Finále o 7. až 12. místo
31. kolo:
Teplice – Sokolov 3:7, Most – Děčín 9:5.

7. Most 18 15 0  3  145:67   30
8. Litoměřice 18 13 1  4  149:65   27
9. Klášterec n. O. 18 13 1  4   91:55   27
10. Sokolov 18  6 0 12   78:130  12
11. Teplice 19  4 0 15  102:170   8
12. Děčín 19  3 0 15   67:145   6

Skupina B

8. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
Plzeň – Písek 8:1, HC Mountfield – Sparta Praha 5:5, Slavia Praha – Tábor 4:2.
31. kolo: Písek – Tábor 5:4, Sparta Praha – Slavia Praha 4:3, Plzeň – HC Mountfield 5:2.

1. Sparta Praha 18 11 2  5  114:61  24
2. Plzeň 19 11 2  6  103:66  24
3. Slavia Praha 19 10 3  6   55:46  23
4. HC Mountfield 19  8 4  7   78:68  20
5. Písek 18  6 2 10   47:80  14
6. Tábor 19  3 1 15   48:124  7

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
PZ Kladno – Třemošná 2:2, Hvězda Praha – HC Příbram odloženo, Jindřichův Hradec – Veselí nad Lužnicí
31. kolo: Veselí n. L. – HC Příbram 2:6, Jindřichův Hradec – PZ Kladno 4:2, Třemošná – Hvězda Praha 3:2.

7. Hvězda Praha 18 14 1  3  109:49  29
8. Třemošná 19  9 6  4   75:71  24
9. PZ Kladno 18  9 4  5   79:51  22
10. J. Hradec 18  7 2  9   82:87  16
11. Veselí n. L. 19  5 1 13   49:81  11
12. HC Příbram 18  4 0 14   65:122  8

7. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
Plzeň – Písek 10:1, HC Mountfield – Sparta Praha 6:2, Slavia Praha – Tábor 3:4.
31. kolo: Písek – Tábor 4:3, Sparta Praha – Slavia Praha 5:2, Plzeň – HC Mountfield 2:3.

1. Sparta Praha 18 13 1  4   82:56  27
2. Plzeň 19 12 1  6  106:51  25
3. HC Mountfield 17 10 1  6   80:44  21
4. Slavia Praha 17  9 2  6   70:60  20
5. Tábor 17  4 0 13   30:81   8
6. Písek 16  1 1 14   23:92   3

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
PZ Kladno – Třemošná 4:1, Hvězda Praha – HC Příbram odloženo, Jindřichův Hradec – Veselí n. L. 7:0.
31. kolo: Veselí n. L. – HC Příbram 8:6, Jindřichův Hradec – PZ Kladno 2:4, Třemošná – Hvězda Praha 2:6.

7. Hvězda Praha 18 14 1  3  115:45   29
8. PZ Kladno 18 13 1  4  106:54   27
9. Třemošná 17 12 1  4   90:60   25
10. HC Příbram 18  7 0 11   95:114  14
11. Jindř. Hradec 18  4 2 12   72:95   10
12. Veselí n. L. 19  2 1 16   36:139   5

6. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
Písek – Plzeň 0:7, Sparta Praha – HC Mountfield odloženo, Tábor – Slavia Praha 7:0.
31. kolo: Tábor – Písek 7:4, Slavia Praha – Sparta Prha 0:4, HC Mountfield – Plzeň 2:13.

1. Plzeň 18 16 0  2  137:36   32
2. Sparta Praha 17 15 0  2  149:32   30
3. Tábor 19 10 1  8   77:64   21
4. Slavia Praha 19  6 0 13  48 :118  12
5. HC Mountfield 18  4 2 12   55:109  10
6. Písek 19  2 1 16   34:141   5

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
Třemošná – PZ Kladno 4:2, HC Příbram – Hvězda Praha odloženo, Veselí n. L. – Jindř. Hradec 3:4.
31. kolo: HC Příbram – Veselí n. L. 1:4, PZ Kladno – Jindřichův Hradec 3:19, Hvězda Praha – Třemošná 4:8.

7. J. Hradec 18 16 1  1  145:42  33
8. Hvězda Praha 18 10 2  6   77:62  22
9. Třemošná 19  8 2  9   75:67  18
10. HC Příbram 18  8 2  8   68:78  18
11. Veselí n. L. 19  9 0 10   70:83  18
12. PZ Kladno 18  0 1 17   36:139  1

5. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
Písek – Plzeň 2:7, Sparta Praha – HC Mountfield odloženo, Tábor – Slavia Praha 3:2.
31. kolo: Tábor – Písek 4:4, Slavia Praha – Sparta Praha 2:17, HC Mountfield – Plzeň 4:8.

1. Plzeň 18 15 2  1  107:47  32
2. Sparta Praha 17 15 0  2  157:34  30
3. HC Mountfield 18  7 3  8   75:67  17
4. Slavia Praha 19  6 1 12   55:96  13
5. Tábor 19  4 3 12   49:91  11
6. Písek 19  3 1 15   43:151  7

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
Třemošná – PZ Kladno 17:0, HC Příbram – Hvězda Praha odloženo, Veselí n. L. – Jindřichův Hradec 4:4.
31. kolo: PZ Kladno – Jindřichův Hradec 3:14, HC Příbram – Veselí n. L. 5:7, Hvězda Praha – Třemošná 6:3.

7. Třemošná 19 16 0  3  123:63   32
8. J. Hradec 18 11 1  6  134:68   23
9. Hvězda Praha 18 11 0  7  110:86   22
10. PZ Kladno 18  8 0 10  119:124  16
11. HC Příbram 18  4 1 13   64:138   9
12. Veselí n. L. 19  3 2 14   63:134   8

Skupina C

8. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
SC Kolín – BK Mladá Boleslav 1:3, Letňany – Pardubice 10:2, Liberec – Hr. Králové odloženo.
31. kolo: SC Kolín – Liberec 7:4, BK Mladá Boleslav – Letňany 3:6, Pardubice – Hr. Králové 0:2.

1. Letňany 19 17 1  1  147:45   35
2. Hr. Králové 18 10 1  7   69:83   21
3. Liberec 18 10 0  8   82:78   20
4. Ml. Boleslav 19  6 2 11   66:83   14
5. SC Kolín 19  5 2 12   54:100  10
6. Pardubice 19  3 4 12   60:89   10

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
Krkonoše – Slavoj Velké Popovice 5:12, Jablonec – HC Benátky n. J. hraje se dnes, Dvůr Králové /Náchod – Kobra Praha 7:4.
31. kolo: Slavoj Velké Popovice – HC Benátky n. J. 12:0, Dvůr Králové/Náchod – Jablonec 9:3, Kobra Praha – Krkonoše 4:2.

7. V. Popovice 19 11 6  2  102:57   28
8. Kobra Praha 19 13 1  5   97:61   27
9. Dvůr Králové 19 11 1  7   93:71   23
10. Benátky n. J. 18  8 3  7   76:66   19
11. Krkonoše 19  4 2 13   55:111  10
12. Jablonec 18  1 3 14   57:114   5

7. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
SC Kolín – BK Mladá Boleslav 3:4, Letňany – Pardubice 5:7, Liberec – Hr. Králové odloženo.
31. kolo: SC Kolín – Liberec 6:3, BK Mladá Boleslav – Letňany 3:3, Pardubice – Hr. Králové 7:2.

1. Pardubice 19 16 0  3  122:49  32
2. Hr. Králové 18 15 1  2  101:59  31
3. Ml. Boleslav 19  9 3  7   76:65  21
4. Letňany 19  5 3 11   51:83  13
5. Liberec 18  3 2 13   57:97   8
6. Kolín 19  3 1 15   58:112  5

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
HC Krkonoše – Slavoj Velké Popovice 6:2, Dvůr Králové/Náchod – Kobra Praha 5:7, Jablonec – HC Benátky n. J. odloženo.
31. kolo: Slavoj Velké Popovice – HC Benátky n. J. 4:1, Dvůr Králové/Náchod – Jablonec 11:2, Kobra Praha – Krkonoše 4:9.

7. Krkonoše 19 14 2  3  110:62  30
8. Kobra Praha 19 11 3  5   96:78  25
9. V. Popovice 19 10 3  6   83:71  23
10. Dvůr Králové 19  9 2  8  101:80  20
11. Benátky n. J. 18  4 1 13  68:103  9
12. Jablonec 18  2 1 15  52:116  5

6. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
BK Mladá Boleslav – SC Kolín 5:5, Hr. Králové – Liberec 9:1, Pardubice – Letňany 0:8.
31. kolo: Liberec – SC Kolín 5:3, Letňany – BK Mladá Boleslav 3:2, Hradec Králové – Pardubice 10:3.

1. Letňany 19 17 1  1  117:49  35
2. Hr. Králové 19 14 1  4  119:57  29
3. Pardubice 19  9 1  9   92:88  19
4. SC Kolín 19  7 1 11   91:99  15
5. Ml. Boleslav 19  5 3 11   57:95  13
6. Liberec 19  1 1 17   47:135  3

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
HC Benátky n. J. – Jablonec 7:3, Slavoj Velké Popovice – Krkonoše odloženo, Kobra Praha – Dvůr Králové/ Náchod 2:8.
31. kolo: HC Benátky n. J. – Slavoj Velké Popovice 6:5, Krkonoše – Kobra Praha 12:0, Jablonec – Dvůr Králové/ Náchod 1:8.

7. Krkonoše 18 17 1  0  148:35   35
8. V. Popovice 18 11 2  5  137:63   24
9. Benátky n. J. 19 10 1  8   95:91   21
10. Jablonec 19  7 1 11   72:133  15
11. Dvůr Králové 19  5 0 14   69:104  10
12. Kobra Praha 19  3 1 15   45:140   7

5. třídy

Finále o 1. až 6. místo
30. kolo:
BK Mladá Boleslav – SC Kolín 6:7, Hr. Králové – Liberec 8:7, Pardubice – Letňany 7:2.
31. kolo: Liberec – SC Kolín 6:1, Letňany – BK Ml. Boleslav 6:2, Hradec Králové – Pardubice 4:3.

1. Letňany 19 16 1  2  155:43   33
2. Pardubice 19 14 2  3  125:66   30
3. SC Kolín 19  9 1  9   88:85   19
4. Ml. Boleslav 19  7 1 11   82:107  15
5. Hr. Králové 19  6 3 10   77:118  15
6. Liberec 19  1 0 18   56:164   2

Finále o 7. až 12. místo
30. kolo:
HC Benátky n. J. – Jablonec 13:2, Sj. Velké Popovice – Krkonoše odloženo, Krkonoše – HC Benátky nad Jizerou 4:9.
31. kolo: HC Benátky n. J. – Sj. Velké Popovice 7:2, Jablonec – Dvůr Králové/Náchod 8:5, Krkonoše – Kobra Praha 13:1.

7. Benátky n. J. 19 15 3  1  150:51   33
8. Dvůr Králové 19 15 1  3  167:50   31
9. Krkonoše 18  8 2  8   95:99   18
10. Jablonec 19  8 2  9   93:142  18
11. Kobra Praha 19  5 0 14   66:129  10
12. V. Popovice 18  1 0 17   42:142   2

KRAJSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Dohrávky: Stadion Nymburk – HC Roudnice 29:1, Tatran Sedlčany – Spartak Vlašim 9:2.

1.  Nymburk 24  22 0 0   2  221:56   66
2. Sedlčany 24  21 0 0   3  193:55   63
3. Vlašim 24  20 0 0   4  205:81   60
4. Zbraslav B 24  14 3 0   7  160:104  48
5. Zbraslav 24  13 0 2   9  133:91   41
6. Č. Lípa 24  12 2 0  10  140:121  40
7. Kralupy 24  11 2 0  11  101:124  37
8. Beroun 24  10 1 2  11  125:109  34
9. Poděbrady 24  10 0 1  13  118:133  31
10. Černošice 24   7 0 0  17   87:130  21
11. K. Hora 24   3 0 2  19   72:204  11
12. Rakovník 24   3 0 0  21   70:195   9
13. Roudnice 24   2 0 1  21   48:270   7

Autor: Vlastimil Dudáček

17.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vladimír Mazáč se poprvé rozhlédl 20. listopadu s váhou 3030 gramů a výškou 49 centimetrů.  Doma v Habrkovicích se na něj těšili maminka Šárka a tatínek Petr.
9

Právě jsme se narodili

Pražský okruh.

Na dostavbu Pražského okruhu ministerstvo kývlo

S průvodem světýlek souvisí uzavírka náměstí

Český Brod – Adventní průvod světýlek se uskuteční v neděli 3. prosince. S kulturní akcí, která vítá advent, souvisí uzavírka náměstí.

S Deníkem za zábavou

Kolínsko - Kam můžete vyrazit?

KRÁTCE: Kuchaři budou soutěži o nejlepší guláš a štrúdl

Kolínsko - Přinášíme vám přehled různých událostí na Kolínsku.

AKTUALIZOVÁNO

S kabelkou žena přišla o desítky tisíc korun

Jesenice – Jako varování pro čas předvánočního shonu může posloužit krádež s velmi nemilými následky, jíž se od čtvrtka zabývají policisté z Prahy-venkov: Jih.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT