„Petr má i nadále chuť pokračovat ve své kariéře v dresu Kolína. Jeho role je jasně daná a my od něho potřebujeme, aby naše nadějné mladíky usměrňoval a předával jim zkušenosti. K týmu se Petr připojí 1. června,“ řekl generální manažer Východočechů Aleš Kmoníček pro web kolínského hokejového klubu.

V minulé sezoně sbíral body na běžícím pásu, navíc je lídrem na ledě i v kabině. „Do padesáti jako Jarda Jágr hrát nechci, ale rok bych ještě rád pokračoval," řekl Petr Koukal v rozhovoru pro hokej.cz během šampionátu v Rize. „Uvidíme, jaké bude mít dál organizace plány a jak se mnou budou v klubu spokojení,“ přidal Petr Koukal.

Kolínští hokejisté pokračují v suché přípravě. Pod vedením trenérů Šťastného, Martínka a Huška polykají dávky, aby byli dobře připraveni na další ročník v Chance lize. Novými hráči Kozlů jsou zkušený Skořepa, dále mladíci Vrhel a Němec.

Aktuální soupiska SC Marimex Kolín

Brankáři: Tomáš Sajdl, Jakub Soukup, Jakub Tichý

Obránci: Jakub Naar, Štěpán Němec, René Piegl, Matěj Pinkas

Útočníci: Petr Koukal, Zdeněk Král, Kryštof Lang, Petr Moravec, Matěj Morong, Kryštof Ouřada, Lukáš Pajer, Vojtěch Síla, Josef Skořepa, Daniel Šedivý, Stanislav Vrhel.