„Určitě to byl v Moravských Budějovicích dobrý zápas. Jsme šťastní za tři body. Začali jsme velice dobře a aktivně. V první třetině jsme dominovali. Bohužel jsme dali jen jednu branku a do kabin jsme nesli hubené vedení 1:0,“ přemítal o první třetině kolínský lodivod.

„Nastalo pak neskutečné uspokojení v našich hlavách. Druhá třetina byla jedna z našich nejméně povedených v sezoně. Ale po domluvě v kabině třetí třetina sice už nebyla tak krásná, ale byla poctivě ubráněná. Se skvělým odhodláním. Myslím si, že jsme si zasloužili vyhrát,“ dodal ještě k sobotnímu duelu.

V něm chyběl obránce hrající s číslem 27 Ladislav Hlaveš. „Laboroval se zraněním zad. Dali jsme mu pauzu na doléčení, tak doufáme, že bude už v pořádku. V zápase ho nahradil Havelka a hrál velmi dobře,“ okomentoval tuto vynucenou změnu Petr Martínek.

Ve středu přijede druhý Tábor

Jeho svěřenci už nyní vyhlížejí k dalšímu utkání. Ve středu hostí doma od 18.07 hodin druhý Tábor.

„My se určitě nebojíme. Tu bojácnost, že se nám něco nepovede, kterou jsme měli na začátku sezony, jsme hodili za hlavu. Jsme odhodlaní pořád hrát dobře. Zdali to pokaždé bude stačit na body, to je otázka, ale myslím, že naše mužstvo má teď hodně sebevědomí, a ukázali jsme to třeba doma proti Havlíčkovu Brodu i na horkém ledě Moravských Budějovic. Na zápas se těšíme. Tábor má výborné mužstvo, dokazují to i jejich výsledky a umístění v tabulce. Myslím, že to bude parádní zápas jak pro hráče, tak pro diváky,“ nešetřil slovy kouč Kolína Petr Martínek.