„Díky nařízení vlády se mi změnil dosavadní režim. Do 12 hodin chodím do práce a pak odpočívám. Nic jiného se nedá momentálně dělat. Ještě chodím každé pondělí na masáž k Bogasovi (Bohumil Sladký pozn.red.) (smích),“ uvedla kolínská jednička mezi tyčemi.

Pro každého hokejistu je nesmírně těžké udržovat se v kondici, když má uzavřené sportoviště, posilovnu a nemůže trénovat společně v týmu na ledě. Martin Sejpal nějaké alternativní řešení ale našel.

„Jediné, co se dá dělat, tak je posilování doma, běhání a tenis. Dohodl jsem se s kluky, že si občas zajedeme na tenis. Takže to je asi tak jediné, jak se momentálně může hokejista udržet v kondici,“ vypráví.

Kolín měl parádní vstup do sezony. Herně i výsledkově se mu dařilo. Potrápil některé favority, před koronavirovou pauzou mu přesto patřila patnáctá příčka.

„Myslím si, že jsme do Chance ligy naskočili důstojně a podávali skvěle výkony. Jenom škoda, že se sezona musela pozastavit,“ lituje Sejpal.

Od začátku sezony byla díky pandemii koronaviru řada utkání odložena, nebo byl na poslední chvíli měněn soupeř. I hráči Kolína museli do karantény. Pomalu to spělo k pozastavení soutěže. A tak se také stalo.

„Hrozně mě to mrzí. Nechápu, proč se sport zavírá. Pro mě je hokej hodně důležitý. Takže nevím, jak zvládnu dva týdny bez hokeje. Ale my s tím nic neuděláme a musíme bojovat. Těšíme se všichni, až se zase sejdeme v aréně a budeme bojovat i s fanoušky za Kolín,“ dodal bojovně naložený Martin Sejpal.