Nejdřív vyrovnal v polovině utkání. 
V posledním dějství pak dalšími dvěma góly uťal klatovské snažení. Jeho tým nakonec zvítězil 6:3. ,,Nejsem velký shooter, že bych dal hattrick, se mi stane opravdu zřídka, takže jsem rád," komentoval svůj úspěch po utkání třiatřicetiletý útočník Kozlů.

Všechny góly padly po úplně jiných situacích. Jeden v přesilovce, další z dorážky, třetí při brejku. Popište je ze svého pohledu…
Ten první byl v přesilovce. Klímič (Michal Klíma pozn.red.) vystřelil od modré a já ten puk těsně před bránou tečoval a on se došoural mezi nohama gólmana do brány. 
U toho druhého Šifťák (Pavel Šifta pozn.red.) objížděl bránu, já clonil. On se trefil do gólmana a já to dorazil. Ten třetí byl při brejku dva na jednoho s Valim (Milan Valášek pozn.red.). On to krásně vyřešil, já byl už jen sám před bránou a trefil jsem to mezi nohy.

Co vás bude hattrick stát?
Basičku.

Asi je radost tentokrát o to větší, že to byly góly, které znamenaly otočení zápasu. I když jste zápas dobře rozjeli, pak jste třikrát za sebou inkasovali a museli jste otáčet…
Určitě. Dobře jsme zápas rozehráli. Kluci dali krásné góly. Ale naše lajna inkasovala gól, a to vrátilo domácí do zápasu. V první a druhé třetině byli aktivní, ale třetí třetinu jsme zvládli dobře. Vyhráli jsme, a to je nejdůležitější.

Teď vás čekají dva zápasy doma a paradoxně se vám doma zatím daří hůř než venku. Jeden zápas jste prohráli a ten minulý sice přinesl vítězství, ale nebyl divácky příliš atraktivní. Čím to, že se vám doma tolik nedaří jako venku?
To nevím, čím to je. Určitě se ale budeme snažit, aby lidi na hokej chodili. Víme, že se nám v posledních dvou zápasech doma nedařilo tak, aby to bylo pro fanoušky atraktivní, ale budeme se snažit, aby náš hokej lidi bavil.