Nejdražší utkání to bylo pro kapitána Kozlů Josefa Malého. Ten nejenže bude muset platit za hattrick, navíc „zacvaká" i desátý gól Kolína.

Kapitán Malý otevřel skóre už v první minutě. Skokan ho poslal do úniku a on v souboji s gólmanem Milevska zamířil přesně mezi betony. Poté, co domácí po chybě Kolína vyrovnali, Malý skóroval znovu. V přesilovce dokončil akci svého útoku trefou pod víko.

Pak přidal ještě dva góly jako přes kopírák. Oba v přesilovce. Dvakrát tečoval střelu Pýchy od modré. K jeho čtyřem trefám přidal dva góly Ježek, který také ještě sahal po hattricku. Ten nejdřív tečoval Bartákovu střelu z vrcholků kruhů a pak zakončil akci první lajny. To Kadlec přes celé pásmo našel na kruhy sjetého obránce Hanzla a ten místo střely vrátil puk do mezikruží, kde číhal levý křídelní útočník Ježek. O další trefy Kozlů se postarali Semirád, Jankovský a Morkes.

Kozlové po dvou porážkách znovu zabrali a připsali si  vysoké vítězství, na které budou chtít navázat v sobotu doma proti Klášterci.

Branky: 6. Nevolný (Pouch), 39. Urbanec (Heřmánek), 42. Sýbek (Homolka) –  1. Malý (Skokan), 18. Malý (Valášek, Mejzr), 19. Semirád, 23. Jankovský (Hanzl, Šafrán), 28. Ježek (Barták, Kadlec), 33. Malý (Pýcha), Valášek), 37. Ježek (Hantl, Kadlec), 54. Šifta (Jankovský, Šafránek), 55. Morkes (Chaloupka), 57. Malý (Pýcha, Mejzr). Rozhodčí: Hornáček – Tvrdík, Rubáš. Vyloučení: 7:3, navíc Fořt (M) 10 minut OT. Využití: 0:4. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:3, 1:4, 1:3. Diváci: 200.
Kolín: Sejpal (48. Moravec) – Barták, Pácal, Pýcha, Skokan, Hanzl, Chaloupka – Ježek, Kadlec, Morkes – Valášek, Mejzr, Malý – Jankovský, Šafránek, Šifta – Kubát, Zumr, Semirád – T. Kočí.