Mladí hosté Slanému, ale pořádně zatopili, v úvodním dějství měli víc šancí, ale do kabin šli s jednogólovým mankem. Ze začátku druhé části přidal třetí slánský gól Pavlík a už to vypadalo, že domácí Slaný má zápas vyhraný.
Hosté se však zvedli a ve dvouminutovém intervalu mezi 35. a 37. minutou skóre zápasu vyrovnali přesnými střelami Hlouška a Kubáta. Třetí třetina byla velmi napínavá. Gól ale nepadl a ni na jedné straně, a tak následovalo prodloužení.
To trvalo pouze čtyřiatřicet vteřin, když po prudké střele Kregla kapituloval gólman Truhlář a domácí tak získali pro ně hodně důležité dva body, zatímco Kolínští mají stejně bodů jako osmý Nymburk.


Slaný – Kolín 4:3
pp

Branky: 5. Kregl (Pavlík), 16. Hybš (Hoffmann), 24. Petráček T. (Petráček V.), 61. Kregl (Kohoutek) – 7. Hutla (Kunášek), 35. Hloušek (Pýcha), 37. Kubát (Pýcha). Vyloučení: 8 :14. Diváci: 100. Třetiny: 2:1, 1:2, 0:0 – 1:0.
Kolín: Truhlář – Voříšek, Přibyl, Morkes, Pýcha, Klement, Pohl – Javůrek, Šebesta, Skokan – Hloušek, Kubát, Mejzr – J. Kunášek, Hutla, Š. Kunášek.

Tomáš Pospíchal