Kolínští hokejisté bojovali do posledního kola základní části o předkolo play off. Do vyřazovací fáze se sice nedostali, ale hokejky a brusle úplně neodložili. Stále trénují, navíc je před nimi ještě dvojzápas s extraligovým Kladnem. Jágra, Plekance a spol čeká baráž o udržení v nejvyšší soutěží, na svého soupeře, vítěze Chance ligy, ale musí čekat.

A k udržení formy mu mají pomoci i dva zápasy s kolínskými Kozly. První přátelské utkání se hraje v Kolíně ve čtvrtek 23. března od 18 hodin. Odveta na kladenském zimním stadionu je na programu následující úterý 28. března rovněž od 18 hodin.

Tréninkovou zátěž kolínských hokejistů tak obohatí dva zápasy s extraligovým týmem a ehlasnými borci. „Trénujeme na ledě do konce března. Jsme profesionálové a musíme být k dipozici pro play off pro Hradec Králové. Naši hráči musí být připraveni pro případ, že by museli nastoupit za Hradec. A možná sehrajeme ještě nějaký přátelský zápas,“ řekl těsně po skončení mistrovských zápasů jeden z kolínských trenérů Petr Martínek. Už zřejmě tušil, že půjde o kladenský tým…