Pro sázkaře jasná tutovka. Kozlové se ale všem papírovým předpokladům vzepřeli a na jihu Čech vyhráli po prodloužení 3:2.

„Toto vítězství má několik bodů. První je, že jsme získali body a druhý je, že se ukázal obrovský charakter mužstva. Od první minuty kluci šlapali. Měli jsme i hlušší pasáž, která byla ovlivněna oslabeními, ale celý tým i hráči, kteří nehráli, tím zápasem žili. Že se nám povedlo body získat je skvělé a mužstvo zaslouží obrovskou pochvalu,“ uvedl trenér Petr Martínek.

Všichni věří, že tímto výsledkem a hlavně předvedeným výkonem přijde zlom. Jestli ano, o tom se mohou přesvědčit již v sobotu, kdy Kozlové přivítají od 17.07 hodin čtvrté Klatovy. „Po zápase v Táboře, i když se povedl, musíme zůstat na zemi. Musíme mít pokoru a ještě víc pracovat. Pak můžeme pomýšlet na výhru,“ podotkl Martínek.

Tento duel odstartuje šňůru tří domácích utkání Kolína v řadě během osmi dnů. Nejprve Klatovy, ve středu 25. října od 18.07 hodin proti Žďáru a v sobotu 28.10. proti David servisu České Budějovice.