Kozlové se letos s Táborem už potkali. V úplně prvním přípravném duelu v sestavě ze samých mladíků prohráli na jihu Čech 1:5. Od té doby se ale u kozlů stabilizovala sestava a zlepšili se výkony. Důkazem jsou dvě výhry z tohoto týdne a obě s čistými konty. V úterý to byla 10:0 nad Dvorem Králové, ve čtvrtek vítězství 5:0 nad Nymburkem. Navážou na povedené výkony tento týden i do třetice?

Tábor od utkání s Kolínem, které pro něj bylo také první, čtyřikrát prohrál. Dvakrát dokonce bez vstřelené branky. Prohru 0:7 přivezli Jihočeši z Moravských Budějovic, 4:6 z pražské Kobry, 2:9 z Havlíčkova Brodu a naposledy doma v úterý prohráli s Havlíčkovým Brodem, a to 0:6.

Dokáže se nově poskládaný mladý tým Kohoutů nabudit v Kolíně k lepšímu výkonu? Jak budou kozlové po dvou zápasech tento týden unavení? Zajímavý přípravný zápas začíná v 17 hodin Vstupné je znovu zdarma.

„Tábor je určitě těžký soupeř. Jsem přesvědčený, že výhra v Nymburce nám pomůže obnovit síly rychle a že k zápasu přistoupíme naprosto zodpovědně a uděláme vše pro to, abychom vyhráli,“ uvedl trenér Kolína Petr Martínek.

V sestavě neplánuje změny. Chce, aby se jeho svěřenci sehrávali. ,,Zatím neplánuji změny. Akorát bude výměna gólmanů. Jinak chci nechat sestavu ustálenou. Zatím to tak funguje. Uvidíme, jak to půjde dál,“ dodal.