Příprava kratší nebude

Kozlové, kteří oproti svým protivníkům začali trénovat díky účasti v baráži o několik týdnů déle, nebudou letní přípravu krátit. Trenér Rác vyhlásil, že se se bude trénovat ještě první týden v červenci a že se počet tréninkových jednotek dožene o víkendech. "Určitě si s tím poradíme a stanovené objemy dodržíme. Letní přípravu však budeme muset prodloužit o týden v červenci,"uvedl v rozhovoru. Zkrátka, Kozlové nebudou na kratší letní přípravě biti. Poctivá dřina v létě na suchu bude opět jejich devizou.

Hokejisté Kolína po třech týdnech volna v pátek jen tak zlehka začali fotbálkem a rozhýbáním, v tomto týdnu a v těch dalších už to ale neměli a nebudou mít žádnou procházku růžovou zahradou. Hráče čekají fyzické testy a bude se dřít, nabírat fyzická síla.

Bez baráže

Zatímco model druhé ligy a soupeři Kolína ještě nejsou oficiálně potvrzeni, druholigový aktiv se koná až v pátek 30. května, jasné je, jak uvedl prezident ČSLH Tomáš Král na posledním jednání výkonného výboru, že se v příštím ročníku II. ligy nebude hrát baráž. Bude se uplatňovat systém přímého postupu a sestupu. Baráže zůstanou zachovány pouze mezi 1. ligou a extraligy.

Soupiska

Brankáři
Moravec František
Sejpal Martin
Hermann Denis

Obránci
Pácal Tomáš
Hanzl Jan
Barták Martin
Skokan Lukáš
Chaloupka Petr
Muláček David
Pýcha Petr
Holada Ladislav
Kulhánek Kryštof
Fiala Jiří (junior KO)
Chmelař Daniel (junior KO)

Útočníci
Malý Josef
Morkes Petr
Kadlec Jiří st.
Jankovský Václav
Šafránek David
Mejzr Martin
Ježek Martin
Šifta Pavel
Zumr Dominik
Kočí Tadeáš
Semirád Jakub
Kadlec Jiří ml.
Spitzer Josef (junior KO)
Jelínek Antonín (junior KO)