Co se týče Bíliny, Kozlové 
v prvním termínu zápas nedohráli, protože jim v autobuse cestou na zápas zemřel vedoucí mužstva Rudolf Musílek. Po dohodě týmů se tedy zápas odložil. Dohrávat se mělo ve středu 3. února. Jenže pár hodin před odjezdem volali Bílinští, že mají marodku, a tak se zápas neodehrál podruhé.

,,Nevíme, co tím Bílina sleduje. Samozřejmě jestli měli marodku, mohli mít, musíme věřit, tak to se někdy stane. Sehrajeme to v náhradním termínu, jak nařídí svaz," komentoval situaci ohledně Bíliny Kadlec.

Otázkou je, jakou trpělivost bude svaz mít a jestli se utkání sehrát stihne. Volné jsou v podstatě dvě středy 
(10. a 17. února), ale podle zákulisních informací svaz nechce nechávat dohrávky bezdůvodně až na poslední týden soutěže. Prozatím 
k dohodě nedošlo, nad tímto utkáním visí otazník.
Kozlům možná odpadne i víkendový program. To mají v rámci 33. kola jet do Pelhřimova. Jenže v Pelhřimově řádí příušnice a minulý týden tam vyhlásili dalších jednadvacet dní karanténu, což jsou tři týdny. Oficiálně ještě utkání zrušeno nebylo, ale dá se předpokládat, že se tak v nejbližších dnech stane. Měl by zasedat i svaz. Pelhřimovu totiž bude chybět zřejmě dohrát šest utkání a soutěž končí příští týden v sobotu.

,,Tu situaci sleduju. Jsme zvědaví, jak to dopadne. Jak se vyjádřil vedoucí soutěže pan Schiefner, není v řádech žádný článek, který by na takovou situaci pamatoval. Nevíme, co se stane. Doufejme, že neanulují výsledky celé soutěže s Pelhřimovem. Protože v tu chvíli by se nám odečítaly z prvního kola tři body a Táboru ne. Tábor 
v Pelhřimově totiž prohrál, a tak by zůstal na svých bodech. Tím by se nám zmenšil náskok na prvním místě," přemýšlel nahlas po utkání Kadlec. V tu chvíli ale nevěděl, že Tábor prohrál s Klatovy, a tak Kozlové navýšili svůj náskok na osm bodů, což by jim i při případném odečítání bodů již mělo na konečné první místo po základní části stačit.

Nicméně tím vzniká jiná nepříjemná situace. Pokud by Kozlové nesehráli zápas 
s Bílinou ani Pelhřimovem, tak by hráli další zápas až 
v sobotu 20. února. A další pak až ve čtvrtek 3. března, kdy začíná play off. Vznikl by jim tak přibližně měsíc, kdy by sehráli pouze jeden zápas.

,,Je to málo. My jsme prohlíželi rozpisy, jak kdo kde je volný a v té čtrnáctidenní pauze mezi koncem základní části a koncem play off v podstatě připadají v úvahu pouze čtyři mužstva a to jsou první až čtvrtý v první lize, a to se nám asi těžko podaří domluvit. Ty jsou na tom jako my. Mají skoro čtrnáct dní pauzu před play off. Uvidíme, jak to dopadne. Je to pauza dlouhá. Nemůžeme domluvit ani juniorky extraligové, protože hrají, tak to bude složité," odpověděl Kadlec na dotaz, jak by řešili dlouhé bezzápasové volno.