Dalo by se říci, že kozlové o své výhře rozhodli hned na začátku. Prvním letošním střelcem Kolína se stal hned v první minutě David Šafránek. Po třiceti osmi sekundách zužitkoval Zumrovu nahrávku. V páté minutě pak Jelínek projel za všechny hráče a z pozice beka se najednou ocitl na hrotu útoku. V sólo akci se nemýlil a zasunul puk do brány – 2:0.

Vedení 2:0 domácí trochu uspokojilo a na další branku si museli diváci počkat pěkně dlouho. Dočkali se až v poslední části. To Robin Martínek přijal Stehlíkův puk a z pokleku přesně rozvlnil síť v rohu českobudějovické branky – 3:0.

Čisté konto ale na straně Kolína nezůstalo. Kolínští totiž zazmatkovali ve vlastní přesilovce a inkasovali v ní. Tento gól ale výhru Kolína neohrozil. Trochu zdramatizoval koncovku, ve které hosté hráli ještě minutu a půl bez gólmana, ale výsledek se již neměnil.

Kolín – DS Č. Budějovice 3:1

Branky: 1. Šafránek (Zumr), 5. Jelínek (Procházka), 49. Martínek (Stehlík) – 56. Marek (Hřebejk). Rozhodčí: Šmika – Tasch, Schopf. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:0. Oslabení: 0:1. Třetiny: 2:0, 0:0, 1:1. Diváci: 578.

SC Kolín: Sejpal – Březina, Pýcha, Hanzl, Jelínek, Havelka, Barták, Nutil, Pilný – Zumr, Šafránek, Malý – Procházka, Martínek, Stehlík – Kozák, Mašín, Němec – Netušil.