Kolínští Kozlové začali aktivně, už v první minutě nebyli daleko od vedoucího gólu. Nakonec se ho dočkali v 5. minutě, kdy nádherně Kadlec přelstil hostujícího gólmana a poslal Kolín do vedení.

Hosté se ale nevzdávali, bylo vidět, že přijeli do Kolína hrát hokej a chuť jim rozhodně nechyběla. Styl hostů se domácím líbil, i oni chtěli hrát hokej, a tak se šance přelévaly na obou stranách. Brankáři ale byli neprůstřelní. Navíc se hrálo poměrně slušně.

Přišla ale druhá třetina, v ní 29. minuta, která během 16ti vteřin přinesla Brnu pořádný úder. V čase 28:08 přišel tvrdý úder Ježka od modré, Šafránek se třikrát pokoušel puk dorazit do branky a napotřetí se to povedlo. To ale nebylo vše. Ještě ani neustala radost diváků a po nádherné akci první formace Kadlec – Vágner – Malý posledně jmenovaný ukázkovou šibenicí zvýšil na 3:0. Za necelé tři minuty už mohlo být 4:0, ale nádherné akci Šafránka chyběly centimetry. Bez šancí ale dál nezůstávala ani Technika, která i přes nepříznivé skóre dál usilovala s výsledkem ještě něco udělat.

Třetí třetinu začali Kolínští přesilovkou, která pokračovala ze závěru druhé části. Hosté přesilovku sice přečkali, ale už v čase 42:45 se po bojovné chvíli v kolínské obraně dostali k puku domácí, kteří jej zavezli do obraného pásma Techniky, tam Vágner viděl dobře postaveného Malého, který se v utkání nejen trefil podruhé, ale zároveň zvýšil na konečných  4:0.

KOLÍNŠTÍ KOZLOVÉ – TECHNIKA BRNO 4:0

Branky a nahrávky: 5. Kadlec, 29. Šafránek (Ježek), 29. Malý (Vágner, Kadlec), 43. Malý (Vágner). Rozhodčí: Jechoutek – Rybáček, Marek. Vyloučení: 4:5. Bez využití:  Třetiny: 1:0, 2:0, 1:0.
Kolín: Moravec – Nedbal, Hanzl, Barták, Pácal, Pícha, Březina, Špringl – Malý, Kadlec, Vágner – Morkes, Skokan, Jarkovský – Ježek, Zumr, Šafránek – Cerk, Pospíšil.

Ostatní výsledky: Břeclav – Pelhřimov 10:3 (4:0, 4:0, 2:3), Chotěboř – Hodonín 2:8 (0:1, 0:3, 2:4), Žďár nad Sázavou – HC Moravské Budějovice 5:4 (1:0, 3:1, 1:3).