„Vzhledem k tomu, že sezona skončila relativně brzo, i když úspěšně, máme možnost si zahrát s Kladnem, a rozloučit se tak s diváky. Těšíme se. Měl by přijet i Jarda Jágr a Tomáš Plekanec, dvě legendy českého hokeje. Věřím, že se diváci přijdou se sezonou rozloučit. Myslím, že to bude důstojná tečka,“ řekl trenér kolínských hokejistů Petr Martínek a pozval fanoušky do ochozů.

Těch určitě nepřijde málo. Už teď je v předprodeji zakoupeno více než 1500 vstupenek. Zájem je tedy veliký. A na co že se mohou diváci těšit?

Kromě hokeje a snad i účasti výše zmíněných hokejových legend na řadu soutěží, občerstvení, které bude k dispozici už do 17 hodin ve venkovních i vnitřních prostorech zimního stadionu, a samozřejmě také na kozly.

Ti nastoupí v téměř kompletní sestavě a s jedním překvapením.

„Budeme téměř všichni. Momentálně je mimo sestavu jen Honza Veselý, který má zranění z utkání s Prostějovem, a Lukáš Krejčík,“ prozradil Martínek s tím, že Krejčík předčasně ukončil sezonu taky kvůli zdravotním obtížím. Toho ale diváci na stadionu určitě uvidí. Bude totiž organizovat soutěž pro děti o trampolíny Marimex, Turbo pizzy a další hokejové ceny.

Malým překvapením na závěr bude návrat Martina Sejpala do brány. „Tomáš Sajdl byl povolán jako dvojka do Hradce, tedy bychom měli jít s Martinem Sejpalem v bráně a Maxem Burdou na střídačce,“ doplnil ještě kolínský lodivod.

Začátek zápasu je naplánován na 18. hodinu. Přijďte se ještě jednou letos naposledy pobavit a užít si ledový zážitek. Otevřeny budou všechny tři pokladny i všechny tři vstupy.