Zápas rozjeli na jedničku. Díky Němcovi se dostali do vedení. Ten se protlačil do útoku, vystřelil, k dorážce se nedostal, ale k puku ano, tak objel bránu a gól. Víc branek ale v úvodním dějství nepřidali. A když do druhé třetiny soupeř vlétl jak uragán, nestačili se divit. Paradoxně je ale ze zasnění dostalo soupeřovo vyrovnání na 1:1.

Jakmile totiž kozlové o vedení přišli, začali zase bruslit a kombinovat a odměnou jim byly dva góly. Oba z hole Semiráda. Nejprve ho Koffer našel mezi kruhy a Semirád úspěšně nahodil až do sítě. Pak to byla využitá přesilovka po spolupráci celé pětky. Vedení 3:1 kozlové udrželi.

Kolín - Dvůr Králové 3:1

Branky: 8. Němec, 32. Semirád (Koffer), 39. Semirád (Martínek, Havelka) – 29. Valášek (Matějček, Luštinec). Rozhodčí: Ondráček. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 610. Třetiny: 1:0, 2:1, 0:0.

Kolín: Sejpal – Březina, Pýcha, Hanzl, Jelínek, Barták, Havelka – Zumr, Šafránek, Malý – Martínek, Semirád, Koffer – Němec, Kozák, Netušil – Zheliznyak, Pilný, Kadlec.