Letňany – Kolín 2:4

Svěřenci trenéra Petra Martínka otevřeli skóre utkání už brzy. Proměnili svou první přesilovku. Dlouhý puk na Malého do útočného pásma a rychlé předání na druhou tyč na Zumra znamenalo gól.

O vedení kolínští hokejisté už do konce utkání nepřišli, ale měli na mále. Zachránila je tyč, pak po brejku Sejpal. Když se jim ve druhé třetině zásluhou sólo akce Šafrána povedlo jít do vedení 2:0, mohli mít klid, ale zkomplikovali si ještě situaci. Deset vteřin před koncem druhé části inkasovali po chybě v obranném pásmu a ve třetí třetině to mohlo být ještě drama.

Nakonec nebylo. Kolín totiž proměnil druhou přesilovku hned na začátku dějství a přidal ještě branku čtvrtou. Vedení pak už hlídal. Domácí ještě snížili po jedné chybě, ale víc jim Kozlové nedovolili.

Branky: 40. Dyrynk (Horák), 56. Kohút (Šilhan) – 7. Zumr (Malý, Hanzl), 28. Šafránek. 45. Malý (Martínek, Zumr), 48. Martínek (Zumr, Jurnečka). Rozhodčí: Čáp – Horažďovský, Štěpánek. Vyloučení: 2:5, navíc Zumr 10 min VRAZ. Využití: 0:2. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:1, 1:1, 1:2. Diváci: 150.

Kolín: Sejpal – Mlčoch, Pýcha, Hanzl, Jurnečka, Březina, Barták – Semirád, Šafránek, Kozák – Zumr, Martínek, Malý – Netušil, Kadlec, Němec – Pilný.