Kozlové nabrali v závěru úvodní třetiny dvoubrankovou ztrátu. Domácí Kracík nejdříve ztrestal vyloučení Šafránka, po chvíli se radoval i nekompromisně zakončující Pajer. Hosté ale pohotově odpověděli Morongem a od té chvíle to znovu byla přetahovaná o jediný gól.

Šafránek v prostřední části srovnal. Za znovu rovnovážného stavu si Stadion pomohl druhou proměněnou přesilovkou, Sajdla překonal z dálky Válek. S odpovědí přispěchal v souboji Králů ten hostující, který svého jmenovce prostřelil ze samostatného úniku.

Ve třetí části mohly strhnout vedení na svou stranu oba celky. Nakonec se to ale povedlo tomu domácímu. Rozhodující se ukázala další početní výhoda Litoměřic, kterou necelých sedm minut před koncem přetavil Koláček, tečující další Válkův pokus od modré. V závěru ještě Sihvonen pečetil třetí litoměřickou výhru do prázdné brány.

Litoměřice – Kolín 5:3 (2:1, 1:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 17. Kracík (Přikryl, Holý), 19. Pajer (Berka, Svoboda), 30. Válek (Koláček, Urban), 54. Koláček (Válek, Urban), 60. Sihvonen – 19. Morong (Veselý, Krejčík), 24. Šafránek (Sklenář, Poppel), 35. Král (Jankovský). Rozhodčí: Petružálek, Jaroš – Maštalíř, Coubal. Vyloučení: 2:6. Využití: 3:0. Diváci: 770.