Kozlové v utkání soupeře tradičně přestříleli, ale nic z toho. De fakto si vypracovali pouze jedinou gólovou situaci, jinak to byly samé šmudly. Gól vstřelil jenom Kadlec, když proměnil křížnou nahrávku Semiráda, ale bylo to až pět minut před koncem, když Kozlové prohrávali o dva góly. To bylo na výhru opravdu málo.

Domácí hráli trpělivě, dobře bránili, napadali a dokázali využít dvě chyby Kolína. Na začátku druhé třetiny se Vylíčil dostal sám před gólmana, naznačil kličku a skóroval do protipohybu. Ve třetí třetině pak domácí proměnili přečíslení. Kozlové v závěru zkoušeli hru bez gólmana, ale pomalu ani nevystřelili a domácí ve hře 4:6 upravili na konečných 3:1.

„Za poslední dva zápasy jsme dali dva góly. To je strašně málo. Nechodíme před bránu, jsme neproduktivní. V útoku chceme hrát po rozích a i když soupeře přestřílíme, všechny puky gólmani vidí a jsou v pohodě," uvedl trenér Kozlů Jiří Seidl.

Branky: 23. Vylíčil (Chaloupka, Hanzal), 54. Žáček (Zayml, Marek), 56. Vylíčil (Kudela) – 55. Kadlec (Semirád, Nedbal). Rozhodčí: S. Mertl – J. Mertl, Samuel. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:0. Oslabení: 1:0. Diváci: 132. Třetiny: 0:0, 1:0, 2:1.
Kolín: Klouček – Hanzl, Nedbal, Voženílek, Skokan, Havlík, Horyna, Březina Barták – Morkes, Semirád, Kadlec – Malý, Zumr, Rohlík – Pipek Krajňák, Panna – Jelínek Havelka.