Jestli totiž minulý týden Kozlové odpočívali a povolali proti Jablonci nad Nisou mládí, tak teď budou v plné síle. Bude to generálka na vyřazovací boje.

Kozlové se ve středu mohou poprat ještě o třetí místo. Museli by vyhrát za tři body a Tábor zaváhat. Nicméně už teď mají jistotu výhody domácího prostředí pro liché zápasy prvního i druhého kola play off. Skončí totiž nejhůř čtvrtí.  Bílina je zatím jedenáctá. Výš už poskočit nemůže, ale může klesnout. Teoreticky ji může přeskočit Pelhřimov nebo Trutnov. A právě Pelhřimov
s Trutnovem si to rozdají mezi sebou o poslední body do druholigové tabulky.

A jak se rýsují dvojice pro vyřazovací boje?

Do play off pravděpodobně nepostoupí Klatovy. Ty jsou poslední a musely by porazit Žďár, aby dohnaly Klášterec, který už hrát nebude a má na ně dva body náskok. O další příčky se také bude ještě bojovat. Ani první místo není jisté. Sokolov má náskok dvou bodů, ale v posledním zápase hostí nevyzpytatelné Vrchlabí. Vrchlabští už mají jisté páté místo, tak se uvidí, jak moc znepříjemní Sokolovu poslední zápas.

Druhá Kobra, která pomalu celou soutěž tabulku vedla, bude muset pro svůj návrat na trůn porazit venku Jablonec a doufat v zaváhání Sokolova. Jablonci v podstatě bodově už také o nic nejde, bude šestý. Ale kdo by chtěl prohrát před domácími diváky poslední zápas základní části.

Třetí Tábor by mohl za výše popsaných okolností spadnout na čtvrté místo a vzhledem k tomu, že jejich soupeř z Řisut se bude chtít ještě probojovat výš, musí v posledním kolem máknout, pokud chce uhájit třetí místo.

A co soupeř Kolína? Zatím jsou to Moravské Budějovice, ale může to být i Trutnov. Pokud prohraje s Pelhřimovem za tři body, střetnou se Kozlové v prvním kole play off právě s Trutnováky. Tabulka se ale při dělbě bodů může ještě zamíchat. Takže se nechme překvapit.

Středeční duel s Bílinou začíná v 18.07 hodin.

Poslední šance objednat dresy

Na středečním posledním utkání základní části máte poslední možnost si letos objednat dres nebo minidres v Kozlím fanshopu. Fanshop bude samozřejmě v provozu během celého play off, ale k dostání budou během vyřazovacích bojů už pouze předměty skladem. Proto neváhejte a objednejte si ještě Kozlí dresy nebo mini-dresy, ať jste na play off připraveni.

Program 1. kola play off

1. zápas, sobota 28. února
17.07, Kolín – soupeř

2. zápas, pondělí 2. března
18.00, soupeř – Kolín

3. zápas, středa 4. března
18.07, Kolín – soupeř

případný 4. zápas, pátek 6. března
18.00, soupeř – Kolín

případný 5. zápas, neděle 8. března
17.07, Kolín – soupeř