Kozlové se k tomu postavili čelem, zapomněli na svátky a vánoční pohodu a od Nového roku jsou zase pravidelně a pilně v zápřahu.

„Jak na Nový rok, tak po celý rok. Hned na Nový rok jsme se sešli a začali jsme se tvrdě připravovat na další utkání. Aby byli naši fanoušci spokojení a ty výsledky byly ještě lepší. Proto jsme i na Nový rok měli ostrý trénink,“ nastínil kouč Kolína Petr Martínek.

Ve středu přijedou Moravské Budějovice

Jeho tým nezahálí a připravuje se na další utkání, které bude hrát doma už ve středu. Od 18.07 hodin hostí Moravské Budějovice.

Bude to zajímavý zápas, souboj nejen o body, ale i o postavení v tabulce. Moravské Budějovice jsou nyní na čtvrtém místě, tři body před Kolínem.

„Moravské Budějovice mají výborný dobře organizovaný silový tým. Doma jsme s nimi těsně prohráli, u nich jsme těsně vyhráli, takže čekám vyrovnané utkání. Pevně věřím, že v tomto utkání zlomíme střeleckou smůlu, podaří se nám dát branky a utkání zvládneme,“ přeje si Petr Martínek.

Doma na začátku října to byla pro Kozly těsná porážka 2:3, na konci listopadu pak těsná výhra 2:1 v Moravských Budějovicích.
Moc branek nepadlo. Oba týmy dostávají průměrně kolem tří branek na zápas, Moravské Budějovice potom střílí čtyři branky, Kozlové tři branky na jedno utkání a přesto ani v jednom vzájemném letošním utkání se těchto průměrů nedosáhlo. Jak to bude do třetice?

Uhájí Kozlové domácí tvrz?