Kolín – Trutnov 1:2 pp

Naprosto neuvěřitelně. Sami na trutnovskou bránu vystřelil jedenapadesátkrát a ujala se jen jedna jejich střela. Trutnovští na tu kolínskou vystřelili v první a poslední třetině jen pětkrát! V té prostřední vypálili střel deset a jedna z nich se ujala. To znamenalo remízu 1:1 po základní hrací době a jistý bod. Nakonec urvali dva.

Nejen z minima střel vykouzlili hosté víc gólů než Kolínští. Z dvaadvaceti střel dali dva góly oproti Kozlům, kteří z jednapadesáti střel dali gól jeden. Trutnovští vytěžili z minima maximum i na poli přesilových her. Kozlové dostali k dispozici 12 dvouminutových vyloučení hostí a dvakrát hráli i ve třech proti pěti. Hosté měli možnost využít pouze polovinu, tj. šest, kolínských dvouminutových vyloučení. A zatímco Kozlové vyšli v přesilovkách naprázdno, hosté v přesilovce otevřeli skóre utkání.

Domácí na to reagovali v poslední třetině jednou z mnoha dorážek. Ujala se ta Šafránkova. A tím zachránili bod.

Ale ten byl s předposledním týmem málo. A navíc Kolínští nepřidali ani druhý v prodloužení. Po uklouznutí Skokana se dostal do šance Březina a proměnil. Trutnovští po dvou brankách exkrálovehradeckých hráčů, Luštince a Březiny, odvezli z Kolína dva body. V tabulce druhé ligy tak poskočili na čtrnácté místo. Kozlové zůstávají čtvrtí s dvoubodovou ztrátou na první tři týmy před sebou.

Branky: 46. Šafránek (Hanzl) – 29. Luštinec (Junek, Veselý), 62. Březina. Rozhodčí: Veinfurter – Huryta, Urubčík. Vyloučení: 6:12. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 780. Třetiny: 0:0, 0:1, 1:0 – 0:1.
Kolín: Moravec – Pácal, Muláček, Skokan, Barták, Hanzl, Kulhánek, Procházka – Ježek, Kadlec, Morkes – Malý, Mejzr, Valášek – Semirád, Šafránek, Jankovský – Navrátil. Klíma, Zumr – Hlavatý.