Sokolov – Kolín 2:1

Sokolov byl ten, kdo na ledě dominoval. Víc se držel na puku, víc tvořil hru, Kozlové se hodně bránili. Ale s nasazením, dobře a střelecký potenciál domácích doslova likvidovali. Vždyť po první třetině byl stav 0:0, v půlce utkání také a až ve 34. minutě šli domácí do vedení. Nakonec po útočné akci Kolína z brejku.

Kolín mohl dorovnat v úvodu posledního dějství. První přesilovka ale nevyšla a když se hrála ta druhá, udělali Kozlové chybu, která je možná stála onen kýžený bod. Hráli totiž v šesti, a tak se síly na ledě zase vyrovnaly. Víc prostoru při hře čtyři na čtyři bylo pro domácí výzvou a ti tak přidali druhý gól.

I za stavu 2:0, kde se remíza Kolínu už dost vzdálila, Kozlové ale nepolevovali, a nakonec i snížili. Využili přesilovku a hru bez gólmana. Při hře šest na čtyři Pýcha vypálil od modré a Březina jeho puk usměrnil pod víko.

Snížení přišlo ale až v poslední minutě, a i když to bylo to správné hokejové drama, domácí zkušeně pohlídali jednogólové vedení a brali tři body.

Branky: 34. Zadražil (Kovařík, Přindiš), 48. Zadražil (stříbrný, Přindiš) – 60. Březina (Pýcha, Zumr). Rozhodčí: Nepomucký – Štěpánek, Horažďovský. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:0, 1:0, 1:1. Diváků: 848.
Kolín: Sejpal – Březina, Pýcha, Bezděk, Hanzl, Barták, Havelka – Jankovský, Šafránek, Kozák – Zumr, Semirád, Malý – Netušil, Martínek, Němec – Jelínek, Pilný, Kadlec.