Kolín – China Golden Dragon 10:2

Že to nebude nuda, naznačili kolínští hokejisté hned ve třetí minutě, kdy se prosadili hned dvakrát rychle za sebou. Kozák byl připraven mezi kruhy na dorážku vyraženého puku a Šafránek přidal kousek další a na dálku tak rozjel souboj s Kamilem Bříškou, se kterým se neustále přetahuje o pozici nejlepšího střelce druhé ligy.

A v 16. kole se dostal do vedení. Vstřelil totiž ještě jeden gól a je celkově na 21 nastřílených gólech. Kamil Bříška z Kobry Prahy jich má dvacet. K tomu si Šafránek připsal také čtyři asistence.

Nejlepším hráčem zápasu byl ale vyhlášen kapitán Kolína Josef Malý. Ten si totiž připsal double hattrick. Tři asistence doplnil třemi góly. Když přitom střílel ten poslední v šedesáté minutě, chytal se za hlavu. Nebyl to totiž jen gól hattrickový, ale také desátý.

Kromě nich se prosadili i hráči další. Únik v oslabení ukázal Němec, přesilovkovou trefu Semirád a Březina. A ještě jednu branku navrch přidal také Luboš Kozák.

Kolín se po víkendovém kole posadil na první místo tabulky. Je bod před Kobrou, čtyři body před Příbramí a Táborem. Poslední dva jmenované týmy ale mají odehrán o zápas navíc.

Branky: 3. Kozák (Němec, Procházka), 3. Šafránek (Hanzl), 25. Březina (Šafránek, Malý), 32. Malý (Pýcha, Šafránek), 43. Semirád (Šafránek, Malý), 45. Šafránek (Malý), 49. Němec (Havelka), 50. Malý (Šafránek), 59. Kozák (Březina, Němec), 60. Malý (Březina, Pýcha) – 16. Si (Husarik), 56. Ma (Li). Rozhodčí: Venifurter – Axman, Bohuněk. Vyloučení: 7:8, navíc TS za faul Kučery J. (CHI). Využití: 3:0. Oslabení: 3:0. Třetiny: 2:1, 2:0, 6:1. Diváci: 702.

Kolín: Sejpal – Březina, Pýcha, Hanzl, Jelínek, Havelka, Barták – Semirád, Šafránek, Malý, Mašín, Martínek R., Stehlík, Procházka, Kozák, Němec, Zumr.