Nervy to ale byly ohromné. V úvodní části měl Kolín jasnou převahu, přestřílel soupeře 14:4, ale po jedné hrubce dostal gól do kabin.

Kozlové hned v první minutě druhé části vyrovnali v oslabení a od té doby se hrálo za vyrovnaného stavu 1:1. A dlouho. Víc jak třicet minut. Pak to ale přišlo. V 53. minutě se uvolnil před bránu Hanzl, kličkou si připravil pozici do prázdné. Pak Kolín přidal další dvě trefy a radost z výhry mu nezkazil ani pět sekund před koncem inkasovaný gól.

„Měli jsme jednoznačně víc ze hry, vítězství jsme si zasloužili. Bohužel to bylo dlouho drama, protože nás trápí koncovka. Jsme ale šťastní, že jsme tentokrát vyhráli,“ řekl trenér Petr Martínek.

Branky: 19. Kubát (Vysloužil, Rudy), 60. Votápek (Vysloužil) – 21. Malý (Semirád, Hanzl), 53. Hanzl (Semirád), 56. Kadlec (Panna, Hlaveš), 59. Voženílek (Veselý, Kysela). Rozhodčí: Antonín – Musil, Roupec. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Diváků: 320. Třetiny: 1:0, 0:1, 1:3.

Kolín: Martínek – Hanzl, Březina, Hlaveš, Pýcha, Barták, Voženílek – Malý, Semirád, Zumr – Morkes, Kadlec, Panna – Kozák, Prokop, Kysela – Veselý.