Kozlové navíc letos v Jablonci už jednou prohráli a tamní úzké hřiště Kolínu moc nesvědčí. Vlci mají navíc v brance nebojácného gólmana, který puk za svá záda jen tak nepustí. Urvou Kozlové v Jablonci vyrovnávací bod, nebo si do nedělního domácího zápasu ponesou nepříznivý stav 0:2 a budou bojovat o prodloužení sezony? To napoví páteční zápas na severu Čech, který začíná v 18 hodin.

"V Jablonci musíme hrát stejně jako doposud. Poctivě dozadu a nesmíme dělat nedůslednosti před bránou. Doma jsme proti nim nehráli špatně, rozhodly maličkosti," uvedl kolínský trenér Václav Rác.

Jablonec, který už si splnil letošní cil, což bylo umístění v první osmičce a postup přes první kolo play off, nemá co ztratit. Doma bude hrát v pohodě, navíc s vedením v sérii. Kozlové nebudou mít jednoduchou úlohu. Tak pojeďte Kozly povzbudit. Fanklub Kozlů pořádá do Jablonce autobusový zájezd.

Sraz všech účastníků výjezdu Kozlím Crazy busem je v Tipsport baru v centru. Odjezd bude okolo 15.30 hodiny od Centrumu u „16-ti patráku". Cena je cca 200 Kč. Čím víc lidí pojede, tím méně se bude platit. Zájemci, pište SMS na telefonní číslo 776 031 060. Do SMS napište své jméno a počet míst k rezervaci.