Trutnov – Kolín 6:3

Kozlům nevyšel nástup do zápasu. Už v sedmé minutě prohrávali. I když pak vyrovnali zásluhou spolupráce Pilného s Martínkem, nepodařily se jim ani nástupy do druhé a třetí třetiny a pomalu se jejich vidina zisku bodů rozplývala.

Ve druhé třetině inkasovali už po 23 sekundách v oslabení a v té třetí po dvou minutách z trestného střílení.

Ale postupně. Domácí proměnili přesilovky v prostřední třetině celkem dvě, a i když Kolín taktéž v početní výhodě dokázal ještě snížit, po chybě zase inkasoval. Tak to bylo dvou třetinách 4:2.

Trutnov proměnil v úvodu třetího dějství trestné střílení. Tatar se trefil nechytatelně pod víko. Kozlové ještě reagovali zásluhou Zumra a snížili znovu na rozdíl dvou branek, ale ve zbylých patnácti minutách už další branky nepřidali.

Nevyšla jim ani power play, a tak domácí ještě zpečetili výhru trefou do prázdné brány. Celkové skóre se tak uzavřelo na stavu 6:3. A Kozlové zůstávají po dvou kolech bez bodu.

Pokus bodovat číslo tři budou mít ve středu doma, kdy hostí Dvůr Králové.

Branky: 7. Chytráček (Vácha), 21. Svoboda (Kalla, Vácha), 30. Fedulov (Bezděk, Semorád), 36. Martinec (Svoboda), 43. Tatar (TS), 60. Chytráček (Tatar) – 17. Martínek R. (Pilný), 33. Zumr (Semirád), 45. Zumr. Rozhodčí: Micka – Doležal, Roischel. Vyloučení: 4:3, navíc TS za faul Bartáka (KOL). Využití: 3:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 3:1, 2:1.

Kolín: Sejpal – Březina, Pýcha, Hanzl, Zdeněk, Mlčoch, Barták – Zumr, Semirád, Malý – Kozák, Šafránek, Němec – Netušil, Martínek, Pilný – Kadlec.