Kozlům se sice v posledních dvou zápasech doma ne úplně dařilo (proti Moravským Budějovicím prohráli 1:2 a proti Pelhřimovu zvítězili 5:4 až v prodloužení), zato v posledním utkání ano. V úterý zajížděli na led Sokolova. S loňským vítězem soutěže loni nevyhráli ani jednou. Letos tuto bilanci změnili hned v prvním letošním vzájemném střetnutí.  Po týmovém, bojovném a zodpovědném výkonu vyhráli Kozlové v Sokolově 3:2 po nájezdech.

Vynikající formu tam potvrdil gólman František Moravec, který odzbrojil Sokolovské svými více jak padesáti úspěšnými zásahy. A jeho výkon byl podpořen výkonem hráčů, kteří tentokrát jen 
s malými výjimkami do puntíku plnili koučovy pokyny a hráli opravdu zodpovědně. Kýžená výhra byla všem odměnou.

Tentokrát čeká Kozly zase jiný zápas.  Hostí Jindřichův Hradec, který se letos zařadil do horní poloviny tabulky. Prozatím je sedmý s patnácti body, čtyři body za třetím Kolínem, ale má o zápas méně.  Vajgar oproti Kolínu letos střílí daleko méně branek. Zatímco Kozlové nasázeli soupeřům 36 branek v 9 zápasech, což jsou 4 branky na zápas, Vaj-garští v 8 zápasech dali gólů 22, což je něco málo přes 2 branky na zápas. Zároveň ale taky málo inkasují.  Prozatím dostali jen 15 gólů, což je méně než 2 branky na zápas. Kozlové dostali 23 branek, což je zhruba 2,5 branek na zápas. 
Z toho je patrné jedno, znovu bude každá inkasovaná branka rozhodovat.

Vajgar letos urval body nad Bílinou (4:1), Kláštercem (6:2), týmem Řisut (4:3), Děčínem (2:1 pp) a naposledy proti Klatovům (2:0). Naopak body ztratil s Vrchlabím (1:2 sn), Žďárem (2:4) a Táborem (1:2).

Zápas začíná tradičně 
v 17.07 hodin.