Ta může v úterý skončit. Kolínští hokejisté budou hrát o to, aby neskončila a prodloužila se do pátého rozhodujícího duelu.

„Myslím si, že soupeř před námi má respekt. Ví, že nejsme žádná ořezávátka a že to s námi bude mít těžké. Doufám, že se série rozhodne až ve čtvrtek ve Vrchlabí,“ přeje si před domácím zápasem trenér Kolína Petr Martínek.

Zápas na kolínském ledě začíná tradičně v 18:07 hodin.

Kozlové v něm budou chtít znovu nastřílet více gólů. Proti Klatovům vždy vstřelili čtyři branky, poprvé proti Vrchlabí šest branek a teď dvakrát vyšli téměř naprázdno. Vsítili jeden gól, a to je málo.

„Nám se dvakrát nedařila koncovka. Byli jsme v ní hodně zbrklí. Ale jinak hrajeme fantastiky. Musím před kluky smeknout. Dělají maximum proto, abychom byli úspěšní. Třeba při hře pět na pět jsme minimálně vyrovnaným soupeřem. Řekl bych, že soupeř z nás má obavu a to je trochu i vysvědčení pro naše kluky,“ rozpovídal se kolínský trenér.

Skončí jim sezona nebo pojedou ještě ve čtvrtek do Vrchlabí?

Na to odpoví úterní zápas. Na ten páteční přišlo na kolínský zimák více než dva tisíce diváků, tak i tentokrát Kozly čeká určitě velká podpora fanoušků.