„Utkání jsme začali hrozně špatně. V první minutě jsme dostali branku, ale postupem času jsme výkon zvedali, vyrovnali jsme. Myslím, že byl Brod nepatrně lepší, ale myslím, že jsme i my hrozili a že to z naší strany nebylo špatné. Bohužel jsme udělali několik fatálních chyb, které soupeř potrestal,“ posteskl si po utkání trenér Kolína Petr Martínek.

Středeční duel na Vysočině je už minulostí. Kozlové se musí dívat dopředu. Již v sobotu hrají další duel. Od 17.07 hodin hostí páté Moravské Budějovice.

„Mají velmi dobré mužstvo. Výsledky, které do středy měly, neodpovídají jejich kvalitě. Je to dobrý tým. My se ale určitě probudíme do jiného dne. Všichni si uvědomí, co bylo v Havlíčkově Brodě špatně. Myslím si, že budou hrabat takovým způsobem, že ten zápas zvládneme,“ věří lodivod Petr Martínek.

Kozly nečeká snadná práce. Moravské Budějovice na začátku sezony několikrát prohrály, ale v posledním kole už třeba deklasovaly v tu chvíli první Žďár nad Sázavou 10:4. Snad se Kozlové ukáží v lepším světle.