„První dva dny byly takové skleslé. Pak už byla v kabině zábava. Doufám, že to bude v pohodě. Nálada je bojovná a chceme odčinit neúspěch z minulého kola,“ popisoval náladu před utkáním trenér Kolína Petr Martínek.

„Chceme vyhrát. Uděláme vše pro to, abychom vyhráli,“ dodal.

Narážel při tom také na poslední nepovedený zápas s David servisem v Českých Budějovicích, kde Kozlové prohráli po nepovedeném výkonu 1:4. Když se k tomu přičetla těsná porážka z úvodního duelu ve Žďáru 2:3, bylo jasné, že si nevyskakovali radostí.

Otazník před sobotním zápasem visí nad sestavou Kolína. Chybět bude určitě obránce Pýcha, který dostal dvouzápasový trest hned při prvním utkání ve Žďáru. Zda bude připraven zraněný Semirád, je otazník. I tak ale trenér Martínek doufá, že na ně fanoušci nezanevřou, budou jim věřit a fandit.

„Budu rád, když diváci přijdou v hojném počtu a povzbudí kluky. Ti to teď budou potřebovat. Vstup do soutěže nebyl ideální, ale nelámal bych hůl. Víme, jakou máme kvalitu a na ni se teď chceme vrátit,“ ví lodivod kolínské střídačky.

Pro Nymburk i Kolín to bude utkání o první výhru sezony. Nymburští jsou sice sedmí, se ziskem dvou bodů, ale oba zápasy prohráli. Ten první v Klatovech 1:2 po nájezdech, ten druhý doma se Žďárem 0:1 po nájezdech.

Kdo získá první výhru sezony? Kozlové nebo Polaban?

Zápas začíná na kolínském zimním stadionu v 17.07 hodin.