Znamená to, že nejproduktivnější útok loňské sezoně Jankovský, Šafránek, Král zůstává dál pospolu.

,,Jako trenér musím říct, že jsem nesmírně rád, že se tyto hráče podařilo udržet a doufám, že nám pomůžou v příští nadmíru těžké sezoně,“ řekl lodivod kozlů Petr Martínek.

Zmíněné trio nastřílelo loni za kozly v Chance lize 41 branek, což je z celkového počtu 97 branek 42 % všech gólů kozlů. Všichni tři se umístili v první jedenáctce nejproduktivnějších hráčů celé Chance ligy Šafránek byl pátý se 39 body, Král desátý s 36 body a Jankovský jedenáctý s 35 body. Faktem taky je, že tito hráči hráli celou sezonu defacto v neměnné podobě, což je skoro rarita.

,,Je veliký předpoklad, že budou hrát zase spolu. Bude ale záležet na dalších hráčích, kteří přijdou a celkově složení týmu. Může tedy dojít i ke změně. Nerad ale měním zaběhnuté fungující mechanismy,“ doplnil Martínek na jejich adresu. ,,Ale musí zlepšit bránění,“ doplnil částečně s úsměvem a částečně s vážností v hlase.

,,Jednou z našich priorit pro nadcházející sezonu bylo prodloužení smlouvy právě u zmíněné trojice hráčů. Uplynulý ročník se jim bezpochyby vydařil a očekáváme, že na své výkony naváží i v sezoně nadcházející,“ řekl k prodloužení smluv Jankovského, Šafránka a Krále manažer kozlů Jan Stehlík.