„Podali jsme velmi špatný výkon a co mě nejvíce mrzí je to, že jsme hráli bez zájmu,“ ulevil si po prohraném utkání trenér kolínských hokejistů Petr Martínek. „Většina týmu si myslela, že to půjde samo,“ zlobil se kouč poražených.

A samo to rozhodně nešlo. Kozlové tahali za kratší konec. Jedinou branku dali až za rozhodnutého stavu, kdy se trefil Robin Martínek. „Polovina týmu nepodala takový výkon, který by nám přinesl úspěšnější výsledek. Bohužel, i takový zápas někdy přijde,“ uvedl trenér Martínek.

Hlavně od druhé třetiny byla na hostujících hráčích patrná pasivita. „Chybělo nám větší zaujetí, nasazení. Od začátku jsme čekali na svoji smrt a ta přišla. Jsem z našeho výkonu zklamaný. Musíme si uvědomit že s takovým výkonem neporazíme žádný tým, že takhle nikoho nepřehrajeme. A to máme před sebou další velice těžké zápasy. Jinak to bude vypadat jako v Litoměřicích, že se s námi každý protivník bude bavit a dělat si, co chce,“ měl po zápase jasno kouč kolínských Kozlů.

Po domácí porážce 1:2 od Kladna a venkovní od Frýdku-Místku 3:6 přišla další pohroma. Domácí ukázali svoji sílu. „Litoměřice měly výborný přechod přes střední pásmo. Poté přišla většinou rychlá a přesná přihrávka do předbrankového prostoru a na to jsme nebyli schopni reagovat. Nebyli jsme důrazní, chyběla nám při bránění aktivita. Proto pro nás zápas dopadl tímto způsobem,“ dodal trenér kolínského mužstva.