Ve středu nového loga je kozel, tradiční symbol kolínského hokeje, který v roce 2022 oslaví třicáté výročí. Znak kozla je doplněn o nový název SC Marimex Kolín. V návaznosti na historicky používaná loga kolínského hokejového klubu je i zde aplikován kruhový motiv.

Změna názvu i nový vizuál loga vznikl na základě uzavření dlouhodobé spolupráce mezi kolínským hokejovým klubem a společností Marimex. Nejprve se změna projeví v logu a bude patrná i z akcí, na nichž se bude společnost Marimex podílet.

„Marimex totiž nechce být jen sponzorem, chce být hlavně partnerem, který bude pomáhat rozvíjet hokej a hokejové prostředí v Kolíně. Stejně jako pomocí produktů přináší zábavu a potěšení celým rodinám, chce pomáhat tvořit místo, kde s radostí tráví čas jak ti nejmenší, tak i dospělí,“ stojí na webových stránkách kolínského hokejového klubu.

Spolupráce hokejového klubu se společností Marimex nepřinese pouze změnu názvu, ale mohla by kolínskému hokeji dodat sil, aby dokázal udržet A tým v první Chance lize.

„Nechť se nový rok 2022 nese ve znamení skvělých sportovních zážitků jak pro tým SC Marimex Kolín, tak pro hokejové fanoušky,“ věří na oficiálních klubových stránkách.

Kádr SC Marimex Kolín

Brankáři: Tomáš Sajdl, Jakub Tichý, Jan Strmeň, Henri Kiviaho, Georgij Kuzněcov, Štěpán Lukeš.

Obránci: Václav Čížek, Ján Niko, Zdeněk Čáp, René Piegl, Jakub Váchal, Miroslav Kukla, Radim Šalda, Luka Zorko, Matěj Pinkas, Jan Klodner, Jakub Naar, Radek Jelínek.

Útočníci: Zdeněk Král, Štěpán Matějček, Lukáš Krejčík, Vojtěch Síla, Jaroslav Dvořák, Dominik Zumr, Václav Jankovský, David Šafránek, Matyáš Svoboda, Filip Jirásek, Jakub Petržilka, Martin Štohanzl, Jan Veselý, Matěj Morong, Petr Poppel, Jakub Sklenář, Patrik Miškář, Jakub Semirád, Lukáš Pajer, Kryštof Ouřada.