Do konce ledna se totiž bude hrát hlava nehlava. V příštích třech týdnech mají Kozlové na programu šest zápasů. Do konce ledna je to mačů celkem sedm.

Svou zápasovou jízdu začnou Kolínští ve středu 7. ledna v Děčíně. A ve skoro pravidelném rytmu středa – sobota zakončí lednové tažení v sobotu 31. ledna zápasem s Jabloncem. Celkově se třikrát představí doma a čtyřikrát venku.

První na programu pro Kolín je dohrávka 22. kola s Děčínem. Kolínští tam zajíždějí dnes a na první buly se postaví v 18 hodin. Pro Kozly to bude nevyzpytatelný souboj s posledním týmem tabulky. Děčínští se budou chtít určitě dostat zpět na předposlední místo, odkud je v sobotu vystrnadily Klatovy. Ty mají teď bod k dobru, ale o zápas navíc.

Kolín díky sobotní přestávce spadl na páté místo, ale pokud ve středu vyhraje, půjde zpět na čtvrté. Na třetí Sokolov ztrácí čtyři body a na druhý Tábor, který má ale o jeden zápas odehráno víc, bodů pět.

První letošní zápas mezi Kolínem a Děčínem se odehrál ve druhé třetině, kterou Kozlové vyhráli 2:1. Tak skončil i celý zápas. Góly za Kolín dávali mladíci Nedbal se Šiftou.
Kolín v posledním zápase porazil 8:1 Řisuty, Děčín vyhrál 3:1 v Pelhřimově. I když se ve středu střetnou tabulkově dva odlišné týmy, na ledě se čeká tuhý boj.

Rozpis na leden

středa 7. ledna, venku, Děčín

sobota 10. ledna, doma, Klatovy

středa 14. ledna, venku Pelhřimov

sobota 17. ledna, venku Moravské Budějovice

středa 21. ledna, doma Sokolov

sobota 24. ledna, venku, Jindřchův Hradec

sobota 31. ledna, doma, Jablonec