Kobra - Kolín 3:7

Už v první třetině se ujali vedení. Mohlo tomu ale být naopak, protože první velkou šanci měli domácí. Jenže ti netrefili prázdnou bránu a Kolín to jakoby naočkovalo. Pak bruslil víc, střílel víc, na brejky si dával pozor a v šestnácté minutě se dočkal kýženého gólu. Hanzlovu střelu od modré tečoval do brány Mlčoch.

Když pak Kozlové ve druhé části navýšili na 2:0 ve vlastním oslabení, zdálo se, že domácí ztrácí naděje. Ale přece jen ještě přišlo jejich nadechnutí. V polovině utkání z rohu vyjel a pod víko zakončil Hlinka. To byl kontaktní gól. Jenže jen na pár vteřin.

Kozlové odpověděli rychle. A hned třikrát. Během dvou a půl minut udeřili třikrát, a to byl definitivní konec pro domácí.

Pýcha nejdřív místo střely našel Semiráda na kruzích. Ten nemohl prázdnou bránu netrefit. Zumr pak poslal kotouč na bránu od mantinelu z úhlu a i tento puk domácího gólmana překvapil. Třetí branka padla po ose první lajny, když každý mohl střílet a Kozák zvolil nahrávku, Semirád také a Šafránek už mohl jen navýšit na průběžných 5:1.

Kozlové pak vsítili další branku na začátku poslední třetiny a pod dojmem vysokého vedení malinko polevili. Znamenalo to dva puky v jejich síti.

Ale komplikace to nebyla. V polovině poslední části totiž zavřel definitivně víko od rakve Kobry do hry střídající Kadlec trefou pod víko. Bylo hotovo. Kolín vyhrál 7:3.

Branky: 31. Hlinka (Jedlička, Tuma), 47. Hlinka (Tuma, Jedlička), 48. Pekárek (Šťastný, Drahorád) – 16. Mlčoch (Hanzl, Malý), 27. Havelka, 32. Semirád (Pýcha, Kozák), 32. Zumr (Malý, Pilný), 34. Šafránek (Semirád, Kozák), 47. Šafránek (Pýcha, Semirad), 50. Kadlec (Němec, Mandrik). Rozhodčí: Šperl – Marek, Tasch. Vyloučení: 3:5, navíc TS za faul Kasíka (KOB). Využití: 1:0. Oslabení: 0:1. Třetiny: 0:1, 1:4, 2:2. Diváci: 183.

Kolín: Martínek – Havelka, Pýcha, Hanzl, Mlčoch, Březina, Barták, Jurnečka – Semirád, Šafránek, Kozák – Zumr, Martínek, Malý – Netušil, Pilný, Němec – Mandrik, Kadlec.